Letnie smaki od Hortexu

Kategoria: Nowości na rynku

Dla wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe kompozycje smaków Hortex przygotował specjalną, limitowaną serię napojów „Letnie smaki 2014”. W tym sezonie smaki nawiązują do domowej lemoniady: Hortex Arbuz – Melon i Mięta Ogrodowa oraz Hortex Cytryna – Limonka i Mięta Ogrodowa.

Letnie smaki od Hortexu

Każdy z nas zna domowe lemoniady, które dla orzeźwienia przyrządzamy w gorące, letnie dni. Jednak mało, kto wie, że te pierwsze sporządzano już w Egipcie, do którego cytryny trafiły ok. X w.n.e., a nazwa lemoniada pochodzi z Francji, gdzie słowem limonade określano napój - wodę z sokiem cytryny i miodem, który w siedemnastym wieku szybko podbił serca paryżan, zyskał zwolenników w całej Europie i do dziś utrzymał swoją popularność. Z czasem do przygotowania lemoniady zaczęto wykorzystywać także inne soki owocowe.

 

Czerpiąc z tradycji domowych lemoniad Hortex stworzył limitowaną serię napojów Letnie Smaki 2014. – lekkie i orzeźwiające doskonale sprawdzą się w gorące dni:

- Hortex Arbuz – Melon i Mięta Ogrodowa - kusi smakiem soczystego arbuza, słodyczą melona z nutą aromatycznej, orzeźwiającej mięty
- Hortex Cytryna – Limonka i Mięta Ogrodowa - połączenie cytryny i limonki z nutą aromatycznej mięty ogrodowej, jak klasyczna lemoniada - słodko-kwaśna i wyjątkowo orzeźwiająca

 

Opakowanie i cena:

Napoje dostępne są w opakowaniu kartonowym o pojemności 1l
Średnia cena na półce sklepowej –  ok. 3 PLN

 

Źródło: Hortex

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ