Partner serwisu
21 czerwca 2022

JemyJemy warzywne zupy kremy

Kategoria: Aktualności

Firma PROFI rozbudowuje portfolio marki JemyJemy, wprowadzając na rynek cztery nowe zupy kremy. To produkty bezmięsne i bezglutenowe, doskonale wpisujące się w bieżące trendy oraz potrzeby konsumentów poszukujących pełnowartościowych dań gotowych.

JemyJemy warzywne zupy kremy

Najnowsza oferta obejmuje cztery lekkie zupy kremy: z  pomidorów, z pieczarek, z zielonego groszku oraz z dyni. Zostały skomponowane z wyselekcjonowanych świeżych warzyw, doprawione ziołami i śmietanką. Można je podawać solo lub z ulubionymi dodatkami.


Marka JemyJemy aktywnie kreuje rynek zup ambientowych w Polsce, wyznaczając kierunki jego rozwoju, zgodnie z aktualnymi trendami oraz stylem życia konsumentów. Nowe zupy kremy są dobrym przykładem alternatywy dla zup chłodzonych. Poręczne opakowania oraz fakt, że nie wymagają przechowywania w obniżonej temperaturze to, obok znakomitego smaku i dobrego składu, ich niewątpliwe zalety - mówi Beata Mielcarek, kierownik działu marketingu Profi S.A.


Zupy kremy JemyJemy są dostępne w charakterystycznych, wygodnych opakowaniach typu softpack. Dzięki procesowi obróbki termicznej zachowują najwyższą jakość i smak bez konieczności przechowywania w lodówce. Nie zawierają mięsa, konserwantów, barwników ani glutenu.


Gotowe zupy kremy wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, by otrzymać smaczny, pełnowartościowy ciepły posiłek. To idealny pomysł na szybki obiad w biurze, podczas wyjazdu za miasto, czy pożywną przekąskę w ciągu dnia.


Nowe produkty są dostępne w dystrybucji od czerwca w cenie detalicznej ok. 6,49 zł/375 g. Będą szeroko wspierane komunikacyjnie w kanałach społecznościowych marki oraz w punktach sprzedaży. Więcej informacji na www.jemyjemy.com.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ