Partner serwisu
21 czerwca 2022

ŁOWICZ WSPIERA POLSKICH ROLNIKÓW

Kategoria: Aktualności

Marka podjęła działania wspierające polskich rolników. Do oferty sezonowej wprowadziła nowość – dżem agrestowy – powstały ze zbiorów pochodzących z Klementowic. Produkt będzie dostępny w sieciach Lidl.

ŁOWICZ WSPIERA POLSKICH ROLNIKÓW

Receptura nowego dżemu Łowicz wykorzystuje agrest uprawiany przez Pana Pawła. Dzięki tej współpracy także konsumenci mają pewność, że kupowane przez nich produkty Łowicz wspierają polskie rolnictwo i powstają na bazie lokalnie uprawianych owoców. Co ważne, dżem agrestowy Łowicz jest produktem o obniżonej zawartości cukru.


Aby jeszcze mocniej podkreślić znaczenie współpracy z rolnikami i ich niepowtarzalnego wkładu w tworzenie przetworów, marka postawiła na zaprezentowanie wizerunku Pana Pawła na etykiecie nowego dżemu. W ten sposób oddaje ukłon rolnikowi, którego zbiory zostały wykorzystane do powstania produktu. Całościowy design etykiety kojarzy się z regionalnymi wyrobami i podkreśla świeżość nowej pozycji w kategorii dżemów. To wyraźne zaznaczenie pochodzenia surowca i wizerunku rolnika czyni dżem agrestowy produktem wyróżniającym się na sklepowych półkach.


Produkt trafi do sprzedaży jako in-out i będzie dostępny w sklepach Lidl. Za projekt etykiety odpowiada agencja Well-Rounded Design.


Cena sugerowana na półce: liniowa do dżemów 280g
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słój 280g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: 8 sztuk w opakowaniu zbiorczym

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ