Partner serwisu
16 lipca 2014

Browar Kormoran: Uwarzą domowe piwo - podaje portal Olsztyn.com.pl

Kategoria: Z życia branży

Olsztyński Browar Kormoran - dba o miłośników lokalnych trunków dostarczając regularnie nowości, które cieszą się uznaniem największych smakoszy. W tym roku przedsiębiorstwo włączy się w święto warmińskiego piwa i uwarzy tradycyjne, letnie piwo warmińskich chłopów - Rosanke, wedle receptury piwowara, który zwycięży w konkursie piw domowych.

Browar Kormoran: Uwarzą domowe piwo - podaje portal Olsztyn.com.pl

Konkurs Piw Domowych będzie jedną z głównych atrakcji święta piwa, czyli trzeciego już Festiwalu Dziedzictwa Browarniczego, które w tym roku zaplanowano na 2 sierpnia. Impreza tradycyjnie już skierowana będzie do wszystkich miłośników perlistego trunku, ale również turystów, którzy nie znają smaku warmińskiego piwa.

Podczas imprezy – domowi piwowarzy zmierzą się w konkursie na najlepsze Rosanke, czyli tradycyjne, letnie piwo warmińskich chłopów. W tym roku walczyć będą o prestiż, bo olsztyński Browar Kormoran zdecydował się uwarzyć zwycięskie piwo konkursu i skierować je do masowego odbiorcy. Nad procesem warzenia – czuwać będzie oczywiście autor zwycięskiej receptury.
 

Więcej www.olsztyn.com.pl

Fot. www.olsztyn.com.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ