Partner serwisu
11 stycznia 2023

Szeroka gama produktów wysokobiałkowych w sklepach Lidl Polska

Kategoria: Aktualności

Oferta produktów wysokobiałkowych jest wyróżnikiem sieci Lidl Polska – w jej sklepach klienci na stałe znajdą napoje, puddingi i kaszki z linii Pilos High Protein, odpowiednie dla osób stosujących dietę bogatą w białko.

Szeroka gama produktów wysokobiałkowych w sklepach Lidl Polska

To jeden z trzech najważniejszych makroskładników. Odgrywa bardzo ważną rolę m.in. w procesie budowania masy mięśniowej, zapewnia też uczucie sytości, a co za tym idzie – pomaga schudnąć. Z tych powodów dieta wysokobiałkowa ma swoich zwolenników. W sklepach Lidl Polska znajdą oni m.in. napój Pilos High Protein (4,47 zł/ 1 opak.). Butelka  o  pojemności 332 ml (350 g) zawiera aż 35 g białka!

Produkt jest dostępny w stałej ofercie, w dwóch smakach: waniliowym oraz czekoladowym. To samo odnosi się do puddingu wysokoproteinowego Pilos High Protein (4,49 zł/ 1 opak.) – on także występuje w  dwóch wariantach smakowych i wchodzi w skład stałej oferty. W  jego przypadku zawartość białka wynosi 20 g na 200 g produktu. W sklepach Lidl Polska dostępne są także kaszki Pilos High Protein (4,49 zł/ 1 opak.): mleczna, z  cynamonem lub o smaku kakaowym. Ogromną zaletę wszystkich wymienionych produktów stanowi fakt, że cechują się niską zawartością tłuszczu i nie mają dodatku cukru. Dla wygody klientów, produkty z linii Pilos High Protein zostały ustawione obok siebie – tak, aby można było je łatwo znaleźć na sklepowych półkach.

    

 

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ