Partner serwisu
03 kwietnia 2023

Hard Seltzer BUH Lemon Haze

Kategoria: Aktualności

Miłośnicy smaku i zapachu gwarantowanego przez produkty spod znaku BUH-a zyskują nowy, unikalny produkt na polskim rynku – Hard Seltzer BUH Lemon Haze. Na zasadzie wyłączności do kupienia w sieci sklepów Żabka.

Hard Seltzer BUH Lemon Haze

Hard Seltzer to nowa jakość na polskim rynku napojów zawierających alkohol. Hard Seltzer to niskokaloryczny (ma tylko 79 kcal w butelce 330 ml) napój alkoholowy powstały na bazie piwa. Poprzez swój skład ma niepowtarzalny i unikalny ożywczy smak. Jest ekstremalnie lekki. W naszym wydaniu, oprócz gwarantowanego smaku i aromatu konopi, zawiera intensywne nuty cytryn i klementynek. Dokładnie takich samych, jak już znane w odmianie konopi Lemon Haze. Wysokie wysycenie dwutlenkiem węgla, niebywała lekkość i wyraźniejszy kwaśny smak sprawiają, że Hard Seltzer BUH Lemon Haze doskonale sprawdza się zarówno sauté, jak i mikser do drinków. Lżejszy dymek da Ci większy odlot. BUH tak lekki, że spali się w drodze – powiedział Janusz Palikot, współtwórca produktów z rodziny BUH.
W odróżnieniu od wersji standardowej BUH Hard Seltzer, BUH Lemon Haze jest delikatnie zamglony – czyli właśnie HAZE, pełen cytrusowej mgiełki. Sukces Hard Seltzerów rozpoczął się w USA, gdzie w okolicach roku 2018 zaczęły szybko zdobywać uznanie konsumentów. W polskim porządku prawnym hard seltzer to odmiana piwa, a w ojczyźnie seltzerów USA traktuje się go jako osobną kategorię napojów alkoholowych. Dla konsumentów ważne jest, że ma niską zawartość cukru, jest bezglutenowy, ma mało kalorii i niską zawartość alkoholu.  


Hard Seltzer BUH Lemon Haze jest już dostępny na zasadzie wyłączności w ogólnopolskiej sieci sklepów Żabka.
Producentem Hard Seltzer BUH Lemon Haze jest Przyjazne Państwo, założone 30 września 2020 roku przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego oraz Tomasza Czechowskiego. Firma oferuje napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe nawiązujące smakiem i zapachem do konopi. Flagowym produktem Spółki jest piwo BUH. Jest to piwo na bazie chmieli amerykańskich z dodatkiem suszu konopnego rozpuszczonego w piwie. Po otwarciu butelki unosi się charakterystyczny dymek przypominający zapach „zapalonego jointa”, a piwo ma intensywny zapach marihuany.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ