Partner serwisu
10 maja 2023

Certyfikowany Praktyk TPM

Kategoria: Aktualności

Certyfikowany Praktyk TPM to program szkoleniowo - rozwojowy dla ekspertów ds. optymalizacji produkcji, lean manufacturing, TPM, czy zarządzania niezawodnością parku maszynowego - opracowany na podstawie standardów JIPM.

 

Cykl ten składa się z czterech modułów:

  • Moduł 1 - Strategia i budowa systemu TPM - a w nim omawiane zagadnienia od budowy strategii TPM, aż po zarządzanie awariami (nowość).
  • Moduł 2 - Autonomous Maintenance - całkowicie przebudowany moduł, który pokazuje nowatorskie podejście do skutecznej implementacji filaru AM w przedsiębiorstwie.
  • Moduł 3 - Preventive Maintenance - moduł udoskonalony o elementy automatyzacji przeglądów PM oraz wyciągający wnioski z obszaru zarządzania awariami.
  • Moduł 4 - Utrzymanie i rozwój systemu TPM - moduł poszerzony i bazujący na informatyzacji procesów zachodzących w TPM.

 

Podczas całego cyklu uczestnicy będą mieli okazję poznać nowe treści, a każdy moduł będzie składał się z następujących narzędzi szkoleniowo - rozwojowych:


-    pragmatyczna i wzbogacona merytoryka,
-    studia przypadków pokazujących zarówno sukcesy jak i porażki polskich wdrożeń,
-    symulacje, gry i warsztaty, gdzie uczestnicy ćwiczą poznane umiejętności,
-    praca zespołowa uczestników mająca na celu wypracowanie jak najlepszych rozwiązań, które mogą być zastosowane zaraz po każdym module,
-    autorskie i unikalne listy kontrolne i plany działań po każdym module.

 

Dodatkowo wprowadzamy follow upy po każdym module. Follow upy pozwalają na bieżącą kontrolę wdrożenia poznanych narzędzi w macierzystych przedsiębiorstwach. To z kolei jest konieczne do uzyskania certyfikacji.

 

Więcej szczegółów można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej: www.praktyktpm.pl

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ