Partner serwisu
22 maja 2023

Odkryj smak włoskich wakacji z lodami Bon Gelati – nowa kampania sieci Lidl Polska

Kategoria: Nowości na rynku

Sieć Lidl Polska wystartowała z kampanią pysznych lodów z włoską nutą, Bon Gelati. Intensywny smak, chrupiąca czekolada, puszyste wnętrze –  to zasługa najwyższej jakości składników i sekretnej receptury. Poznaj smak włoskich wakacji z Lidl Polska!

Odkryj smak włoskich wakacji z lodami Bon Gelati – nowa kampania sieci Lidl Polska

Lidl Polska wystartował z nową kampanią lodów Bon Gelati, w ramach której zachęca do poznania wszystkich smaków przyjemności we włoskim stylu. W ofercie lodów Bon Gelati znalazły się klasyczne pyszności jak również oryginalne wariacje, które doceni nie jeden koneser smaku. Kampania obejmuje spoty w telewizji, gazetki oraz media społecznościowe. Informacje o ofercie lodów pojawią się również na standach w sklepach sieci oraz specjalnej podstronie internetowej.

A już od poniedziałku 22 maja ruszają super promocje na lody Bon Gelati! Przy zakupie dwóch litrowych opakowań, za każde zapłacimy 9,99 zł za 1 l/1 opak. zamiast 14,99 zł! W ofercie znajdziemy szeroką paletę smaków: słony karmel, mięta, czekolada, orzech włoski, straciatella, rum i rodzynki czy wanilia. To jeszcze nie koniec! Dodatkowo użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z akcji promocyjnej obejmującej multipaki lodowe na patyku! I tak oto kupując dwa opakowania lodów mini, za każde zapłacimy 11,59 zł/ 1 opak. (12 x 50 ml) zamiast 15,47 zł. Z kolei przy zakupie dwóch opakowań lodów standard za każde zapłacimy tylko 13,89 zł /1 opak. (6 x 120 ml) zamiast 18,56 zł!

Ponadto lody Bon Gelati posiadają certyfikat Rainforest Alliance Certified. Oznaczenie to jest nadawane produktom naturalnym, które są wytwarzane w sposób zrównoważony.

Lody Bon Gelati, 1 l

Przy zakupie dwóch opakowań, za każde zapłacimy 9,99 zł za 1 l/1 opak. zamiast 14,99 zł!

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z akcji promocyjnej na multipaki lodowe na patyku!
Przy zakupie dwóch opakowań lodów standard za każde zapłacimy tylko 13,89 zł /1 opak. (6 x 120 ml) zamiast 18,56 zł!

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z akcji promocyjnej na multipaki lodowe na patyku! Kupując dwa opakowania lodów mini, za każde zapłacimy 11,59 zł/ 1 opak. (12 x 50 ml) zamiast 15,47 zł!

 

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-polska

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ