04 sierpnia 2014

MLEKOVITA z prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej

Kategoria: Z życia branży

MLEKOVITA, najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki i Lider Polskiego Mleczarstwa , zyskała kolejne poświadczenie swojej wiarygodności i stabilności na rynku. Firma otrzymała prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, przyznawany przez Bisnode Dun&Bradstreet Polska.

MLEKOVITA  z prestiżowym  Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie, którym uhonorowane mogą być wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według Dun&Bradstreet Polska. Wyróżnieni certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

MLEKOVITA została wyróżniona za najwyższą ocenę stabilności firmy w 20013 roku. Otrzymany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że MLEKOVITA jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

 

Źródło: SM MLEKOVITA

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ