Partner serwisu
18 listopada 2022

Jubileuszowe XX Jesienne Spotkanie Browarników!

Kategoria: XX Jesienne Spotkanie Browarników

18-20 września 2023 odbędzie się jubileuszowa edycja legendarnego Jesiennego Spotkanie Browarników!

Jubileuszowe XX Jesienne Spotkanie Browarników!

Gdzie i kiedy?
Spotykamy się już 18-20 września 2023 w Wiśle.

 

Dla kogo?
Na spotkanie przyjeżdżają przedstawiciele kadry techniczno-technologicznej, menadżerskiej, zarządczej polskich zakładów piwowarskich oraz firmy oferujące rozwiązania wykorzystywane w browarach.

 

Honorowy Gospodarz
W tym roku rolę Honorowych Gospodarzy pełnią: Browar Zamkowy Racibórz oraz Arcyksiążecy Browar w Żywcu z Grupy Żywiec. Uczestnicy wysłuchają referatów na podstawie doświadczeń specjalistów, a na zakończenie konferencji wezmą udział w wycieczkach technicznych.

 

Wystawa stoisk
Nie zabraknie również przedstawicieli firm, którzy zaproponują najnowsze urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa produktu i funkcjonowania nowoczesnego zakładu spożywczego. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie wystawa stoisk.

 

Praktyczne rozwiązania
W programie konferencji znajdzie się jak co roku wiele referatów opierających się o konkretne rozwiązania, które funkcjonują już w wielu browarach w Polsce. Spotkanie stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi.

 

Szkolenie
Oprócz referatów i rozmów kuluarowych nie zabraknie również szkolenia. Szczegóły już wkrótce!

x

***

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspożywczy.pl oraz Gospodarze Honorowi: Browar Zamkowy Racibórz oraz Arcyksiążecy Browar w Żywcu z Grupy Żywiec.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ