Partner serwisu
18 marca 2024

LoveBrands Group rozszerza współpracę z marką ORANŻADA Hellena

Kategoria: Aktualności

Od lutego 2024 roku, agencja LoveBrands Group przejmuje obsługę marki ORANŻADA Hellena w zakresie działań reklamowych ATL i BTL, a także trade i digital. W ramach współpracy, agencja zrealizuje kampanię dla Oranżady Hellena Zero oraz Oranżady Strzelającej. Kontynuowana będzie również kampania #Hellendż dla marki głównej.

LoveBrands Group rozszerza współpracę z marką ORANŻADA Hellena

Współpraca pomiędzy LoveBrands Group, a marką Hellena rozwija się od wiosny 2023 roku. Do tej pory dotyczyła ona głównie działań z zakresu influencer marketingu i realizacji kampanii #Hellendż, autorstwa agencji. Prowadzone z sukcesem aktywności przyczyniły się do rozszerzenia współpracy o kolejne kampanie.

- Prawie roczna współpraca z agencją LoveBrands Group, udowodniła nam, że to znakomity partner dla naszej marki ORANŻADA Hellena. Mamy wspólny cel i wizję, a świeże spojrzenie na markę i kierunek rozwoju komunikacji, jakie zaproponowała agencja daje nam pewność, że wspólnie nam się je osiągnąć.  Bardzo zależy nam na długotrwałych  relacjach , bo to najczęściej procentuje  jednakowym spojrzeniem na potrzeby marki i jej rozwój.  – mówi Magdalena Koszela, Marketing Manager Colian.

W ramach zaplanowanych działań, agencja będzie wykonywała realizacje związane ze strategią komunikacji, kreacją, a także spoty telewizyjne i radiowe. Prowadzona będzie także kampania digitalowa, OOH i trade. LoveBrands Group również nadal będzie zajmować się działaniami influencer marketingu dla marki Hellena.

- Jesteśmy podekscytowani tą współpracą, zwłaszcza, że dotychczas układa się ona modelowo. Jako agencja, wypływamy na nowe wody i cieszę się, że marka ORANŻADA  Hellena obdarzyła nas tak ogromnym zaufaniem. Myślę, że na jakości i trwałości tej współpracy zaważyło przede wszystkim nasze zrozumienie marki i zaproponowanie rozwiązań, które są w stanie sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoi – mówi Dorota Bieniek, Prezes Zarządu LoveBrands Group.

źródło: informacja prasowa Hellena
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ