Partner serwisu
18 kwietnia 2024

Marka Łaciate partnerem tytularnym wyścigów kolarskich Łaciate Mazury MTB

Kategoria: Aktualności

Ta sama formuła, zmieniona nazwa – już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia w Iławie startuje cykl wyścigów kolarskich Łaciate Mazury MTB, znanych do tej pory jako Milko Mazury MTB. To już dziewiąta edycja tej renomowanej imprezy sportowej, organizowanej przez Stowarzyszenie Luz Grupa i sponsorowanej m.in. przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol.  

Marka Łaciate partnerem tytularnym wyścigów kolarskich Łaciate Mazury MTB

Tegoroczny sezon obejmie 10 etapów rozgrywanych w najpiękniejszych zakątkach Mazur. Kolarze odwiedzą m.in. Iławę, Piecki, Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki, Giżycko czy Ryn.

W pierwszym, przyszłoniedzielnym zmaganiu pod nazwą „Wyścig Pięciu Jezior”, uczestnicy będą mieli do wyboru aż siedem wyścigów, każdy na innym dystansie – PRO i GRAVEL RACE (78,5 km), EXPERT (58,5 km), HOBBY, E-BIKE RACE i WIELKA STÓWKA (38,5 km).

Dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z kolarstwem górskim organizatorzy przygotowali natomiast trasę FUN, liczącą 15 km. Tradycyjnie nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych entuzjastów jazdy na rowerze. Adepci szkółek kolarskich rywalizować będą w Łaciate Junior Race – Lidze Szkółek Kolarskich, a najmłodsi w ramach Cariboo Kids Race.

– Mazury MTB to cykl wyścigów kolarskich, który na stałe wpisała się już w kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń organizowanych w województwie warmińsko-mazurskim. Cieszymy się, że jako Mlekpol po raz kolejny możemy wspierać zarówno zawodników, jak i kibiców tych emocjonujących wyścigów. Podczas tegorocznej edycji będziemy mieli też przyjemność zaprezentować uczestnikom naszą nową linię produktów wysokobiałkowych Łaciaty Protein+. To jogurty pitne i kefir o podwyższonej zawartości białka, idealne do spożycia po wysiłku fizycznym. Mamy nadzieję, że dzięki swoim właściwościom funkcjonalnym i pysznemu smakowi, przypadną one do gustu wszystkim startującym w Łaciate Mazury MTB kolarzom – komentuje Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.

„Wyścig Pięciu Jezior” organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta Iławy oraz Iławskim Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji. Sponsorem tytularnym cyklu jest marka Łaciate, należąca do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, zaś sponsorem strategicznym – m.in.  Łaciate Junior.

źródło: informacja prasowa SM Mlekpol
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ