Partner serwisu
19 kwietnia 2024

Biegnij z Maczfit dla tych, którzy nie mogą!

Kategoria: Aktualności

Maczfit po raz kolejny dołącza do Wings for Life World Run. To już 11. edycja globalnego biegu charytatywnego, który odbędzie się 5 maja. Z tej okazji Maczfit przygotował szereg działań, których celem jest wsparcie wydarzenia. Uczestnicy biegu będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy Maczfit oraz dołączyć do teamu marki, na czele ze znanymi sportowcami – Michałem Ligockim i Agnieszką Kobus-Zawojską.

Biegnij z Maczfit dla tych, którzy nie mogą!

Maczfit x Wings for Life World Run

Wings for Life World Run to dobroczynny bieg, który w Polsce odbywa się w dwóch formułach:

Biegu Flagowego w Poznaniu, czyli masowego biegu ulicznego, w którym co roku uczestniczy ok. 8 tys. osób (bieg wyprzedany)

Biegu z Aplikacją, który umożliwia start solo w dowolnej lokalizacji lub wybór jednego z biegów grupowych, organizowanych w tym roku w aż 21 miastach (zapisy trwają do 5 maja, na liście jest już ok. 7 tys. uczestników)

Maczfit zapewni posiłki tysiącom uczestników Biegu Flagowego oraz zaopatrzy w pyszne dania strefę ambasadorów biegu z Adamem Małyszem na czele. W strefie marki będzie można także spotkać zespół dietetyczek Maczfit, które z chęcią podzielą się swoją wiedzą i udzielą porad w kwestii prawidłowego odżywiania. Wskazówki ekspertek można również znaleźć na stronie: www.wingsforlifeworldrun.com oraz w bieżącej komunikacji w social mediach marki. Dodatkowo, wszystkie osoby posiadające aplikację Maczfit będą miały okazję skorzystać ze specjalnej zniżki dla uczestników Wings for Life World Run, dostępnej w Cyfrowym Pakiecie Startowym.

Dobroczynny bieg wspierają także ambasadorzy Maczfit, na czele z Michałem Ligockim polskim snowboardzistą i olimpijczykiem, który został tegorocznym kapitanem wirtualnej drużyny marki. Do udziału w Wings for Life World Run „pod sztandarem” Maczfit szykują się również Maria Gaca oraz Agnieszka Kobus-Zawojska wraz z mężem. Osoby chętne do nich dołączyć, mogą to zrobić aż do dnia biegu, pod linkiem: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/teams/EjzLYE.

Aktualnie, do Wings for Life World Run trenuje już 15 tys. Polaków. Globalny bieg charytatywny urzeka swoich uczestników unikalną formułą, w której cały świat startuje jednocześnie, uciekając przed ruchomą linią mety, a 100% wszystkich opłat wpisowych przeznaczane jest na pomoc w powrocie do sprawności osobom z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Dołącz do drużyny Maczfit podczas Wings for Life World Run 5 maja i biegnij dla tych, którzy nie mogą!

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ