Partner serwisu
26 stycznia 2015

MLEKOVITA jedynym trzykrotnym Liderem Polskiego Biznesu

Kategoria: Z życia branży

W dniu 24 stycznia 2015 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIV edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński jako jedyny spośród uhonorowanych odebrał trzy nagrody: Medal Solidarności Społecznej oraz Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu wraz z Nominacją.

MLEKOVITA jedynym trzykrotnym Liderem Polskiego Biznesu

Medal Solidarności Społecznej to nagrodę przyznawana od 2006 roku przez Business Centre Club wspólnie z Fundacją Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA. Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński otrzymał ją za zaangażowanie społeczne, pomoc potrzebującym, propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu i budowanie solidarności społeczną.

Firmę MLEKOVITA i jej Prezesa doceniono, przyznając podwójną nagrodę dla Lidera Polskiego Biznesu: Złotą Statuetkę oraz Nominację do niej, za wysokie wskaźniki finansowe, najwyższą jakość, dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku krajowym oraz międzynarodowym, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych z uwzględnieniem wpływu na środowisko oraz bezpieczeństwo żywności.

Warto podkreślić, iż Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA, jako jedyny w dotychczasowej historii konkursu otrzymał trzy wyróżnienia jednocześnie. Jest to nie tylko wyjątkowy zaszczyt dla firmy, ale i całego Podlasia oraz Ziemi Wysokomazowieckiej, będącej centrum polskiego mleczarstwa. To znakomite potwierdzenie prowadzonej przez Prezesa Zarządu Grupy MLEKOVITA koncepcji harmonijnego rozwoju, w której zadaniem przedsiębiorstwa jest nie tylko wzrost produkcji i maksymalizacja zysku, ale także działalność na rzecz społeczeństwa i regionu.

Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club przyznaje od 1991 roku firmom i ich szefom. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług czy struktury własności, którzy w poprzednich latach nie zdobyli tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Nominacje i Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów. Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku, mogą w kolejnej edycji konkursu ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki. Podczas tegorocznej gali Nominowanych zostało 40 firm spośród 104 zgłoszonych, a tylko 12 z nich otrzymało Złotą Statuetkę.

 

Źródło, Fot.: SM MLEKOVITA

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ