Partner serwisu
19 listopada 2015

Orły Eksportu dla SM MLEKPOL

Kategoria: Z życia branży

Najlepszy Eksporter Regionu, Debiut Eksportu i Osobowość Eksportu dla Prezesa SM MLEKPOL Edmunda Borawskiego. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa otrzymała aż trzy prestiżowe wyróżnienia w pierwszym ogólnopolskim konkursie Orły Eksportu Województwa Podlaskiego.

Orły Eksportu dla SM MLEKPOL

 

Orły Eksportu to konkurs organizowany przez dziennik  Rzeczpospolita i  Bank Zachodni WBK , we wszystkich województwach Polski. Jego celem jest wskazanie firm oraz osób, które w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia rodzimego eksportu.

 

Podczas organizowanej 18 listopada b.r. konferencji Orły Eksportu Województwa Podlaskiego, w Białymstoku SM MLEKPOL otrzymała wyróżnienia w aż trzech  z pięciu kategorii konkursowych:

  • Najlepszy eksporter regionu - dla firm, które mają silną pozycję na rynku eksportowym, zachowują dobre wyniki i nie naruszają przepisów.
  • Najlepszy debiut w eksporcie - dla firm o najciekawszym debiucie eksportowym.
  • W powyższej kategorii SM MLEKPOL został wyróżniony za eksport serków puszystych Łaciate.
  • Osobowość eksportu  - dla osób, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju eksportu.

Ostatnie z wyróżnień zostało przyznane Prezesowi SM MLEKPOL, Edmundowi Borawskiemu.

 

Wyboru dokonała Kapituła Konkursu, w której zasiadali przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Zarządu Województwa Podlaskiego , Banku Zachodniego WBK, Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, Działu Ekonomicznego „Rzeczpospolitej”.

 

Źródło, fot. informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ