Partner serwisu
26 maja 2016

Koniec Agro Przemysłu. Początek Kierunku Spożywczego. To nie była łatwa decyzja…

Kategoria: Agro Przemysł

To nie była łatwa decyzja. Ostatecznie jednak stało się – po ponad 20 latach na rynku magazyn branżowy „Agro Przemysł” zmienił tytuł na „Kierunek Spożywczy”...

Koniec Agro Przemysłu. Początek Kierunku Spożywczego. To nie była łatwa decyzja…

 

Naszym paradoksem jest to, że jednocześnie kochamy zmiany i ich nienawidzimy. Tym, czego naprawdę chcemy jest sytuacja, gdy rzeczy pozostają takie same, ale stają się lepsze.

Sydney J. Harris

 

To nie była łatwa decyzja. Wspomniane przez Sydney'a J. Harrisa miłość i nienawiść do zmian rywalizowały ze sobą, analizowaliśmy bowiem przez pewien czas wiele argumentów za i przeciw. Ostatecznie jednak stało się – po ponad 20 latach na rynku magazyn branżowy „Agro Przemysł” zmienił tytuł na „Kierunek Spożywczy”.

 

Skąd ta zmiana?

Dotychczasowy tytuł stał sięrozpoznawalny, jednak równocześnie był mylący dla wielu potencjalnych odbiorców i nie wskazywał jasno branży, dla której istotne tematy poruszamy w publikowanych artykułach. Mam nadzieję, że dotychczasowi czytelnicy nadal będą doceniać pracę redakcji, a zmiana przyczyni się do tego, że na kwartalnik zwrócą uwagę również ci, którzy dotąd go nie czytali ze względu na mylący tytuł.

 

 

Zmienia się nie tylko tytuł...

ale odświeżony zostaje nieco layout gazety. Staramy się też nadążać za trendami nie tylko w wydaniu papierowym, ale również dostrzegamy rosnącą siłę internetu. Równolegle ze zmianami w kwartalniku zmianie uległa domena naszego portalu, który od teraz dostępny jest pod adresem www.kierunekSPOŻYWCZY.pl. Znajdziecie tam Państwo nie tylko aktualne informacje z życia branży, ale również specjalistyczną wiedzę techniczną.

 

 

Trzy obszary działalności

Trzecim, oprócz magazynu i portalu, obszarem naszej działalności są konferencje. To cykliczne spotkania, które na przestrzeni lat wyrobiły swoją markę i gromadzą rosnącą grupę specjalistów. Przyjeżdżają na nie Państwo z różnych kierunków, ale na kilka dni obieracie jeden, wspólny, dyskutując o codziennych problemach i wymieniając się doświadczeniami.

 

Obierzmy razem kierunek spożywczy

Zachęcam wszystkich do tego, abyśmy obierali razem kierunek spożywczy nie tylko kilka razy do roku na konferencji, czy raz na kwartał przy okazji wydania magazynu. Spotykajmy się codziennie w sieci, gdzie wymiana doświadczeń i wiedzy jest o wiele szybsza i wygodniejsza. Zmienia się nazwa, otoczka, ale za tym wszystkim dalej jesteśmy my i Państwo. Wierzę, że przez wprowadzone zmiany będziemy mogli uznać, że to, co robimy „pozostało takie same, ale stało się lepsze”.

 

Facebook: @kierunekspozywczy
Twitter: @kspozywczy
Newsletter: zapisz się tutaj

 

 

Adam Wita
redaktor

magazyn "Kierunek Spożywczy"
portal kierunekspożywczy.pl

 

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ