Partner serwisu
17 października 2017

Nuvias ogólnoeuropejskim dystrybutorem technologii konferencyjnej w chmurze

Kategoria: Aktualności

Firma Nuvias rozpocznie w regionie EMEA dystrybucję technologii firmy Lifesize do prowadzenia opartych na chmurze konferencji audio, wideo oraz internetowych. Lifesize jako jedyny podmiot w branży oferuje integrację systemów kamer HD typu plug-and-play z telefonami HD oraz łatwą w użyciu aplikację w chmurze ułatwiającą współpracę.

Nuvias ogólnoeuropejskim dystrybutorem technologii konferencyjnej w chmurze

Dystrybutor w regionie EMEA, firma Nuvias (obejmująca SIPHON Networks, Zycko oraz Wick Hill) włączy Lifesize do niedawno utworzonej Unified Communications Practice, oferującej dostawcom usług i resellerom najlepsze kompleksowe rozwiązania Unified Communications (UC), oparte na wyróżniających się na rynku nowoczesnych technologiach.

Cieszymy się, że Nuvias zwiększy swoją obecność w rosnącej sieci naszych partnerów, powiększając dostępność produktów Lifesize w całym regionie EMEA – powiedział Tom Cameron, dyrektor działu przychodów w Lifesize. Już niemal dekadę łączy nas relacja z firmą Zycko, należącą teraz do Nuvias Group, i jesteśmy przekonani, że razem będziemy zapewniać naszym partnerom usługi i wsparcie najwyższej jakości oraz że znacznie zwiększymy zasięg naszej działalności w regionie EMEA. Przedstawicielom firmy zapewnimy również wszechstronną pomoc merytoryczną, która z pewnością pomoże w osiągnięciu sukcesu.

Lifesize to lider z wieloletnią tradycją w zakresie tworzenia innowacji i nowoczesnych rozwiązań. Był pierwszą firmą, która przyjęła zintegrowane, oparte na chmurze podejście do intuicyjnych usług ułatwiających współpracę, w nowoczesny sposób łącząc sprzęt i oprogramowanie. Technologia Lifesize stanowi kluczowy produkt w naszym portfolio rozwiązań UC, który umożliwia naszym partnerom wykorzystanie potencjału tego szybko rozwijającego i zmieniającego się rynku usług wideokonferencji - powiedział Steve Harris, EVP Unified Communications w Nuvias Group.

Technologia wideokonferencji podobnie jak jej dystrybucja stale się zmienia, a nasi partnerzy coraz częściej oczekują nowego, nastawionego na serwis podejścia, gwarantującego stałe źródło dochodu. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności techniczne pozwalają zaspokoić te zmieniające się potrzeby i dlatego bardzo cieszymy się ze współpracy z Lifesize, dzięki której będziemy mogli rozwijać i obsługiwać ten rosnący rynek w całym regionie EMEA – dodaje Steve Harris.

Lifesize skupia się na rozwijaniu najlepszych na rynku produktów umożliwiających bezproblemowe i skalowalne korzystanie z internetowych konferencji audio i wideo. Producent łączy zintegrowane, oparte na chmurze rozwiązania konferencyjne z nagradzanymi, łatwymi w użyciu systemami kamer HD i telefonów HD, umożliwiając użytkownikom technologii łączenie się z dowolną osobą w każdym miejscu.

źródło: newseria.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ