Partner serwisu
27 listopada 2017

Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma

Kategoria: Alkohole

Marka Bols Platinum rozszerza portfolio i wprowadza na rynek limitowaną edycję Bols Platinum Magma. Ten innowacyjny produkt - filtrowany skałą wulkaniczną, pochodzącą z islandzkich wulkanów – trafił na sklepowe półki w październiku.

Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Chcąc produkować najwyższej jakości wódkę, o najlepszym, łagodnym smaku, marka poszła o krok dalej. Bols Platinum Magma to pierwszy na polskim rynku produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji skałami wulkanicznymi. W wyniku tego procesu, uzyskiwana jest wyjątkowa łagodność i doskonały smak wódki. Skała wulkaniczna wykorzystywana w procesie filtracji Bols Platinum Magma, pochodzi z lawy islandzkich wulkanów, gdzie jest ręcznie zbierana i starannie selekcjonowana.

Bols Platinum Magma to nie tylko wyjątkowa wódka. Marka nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Jak głosi nowa kampania komunikacyjna marki, której towarzyszy wprowadzenie na rynek Bols Platinum Magma - Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń.

Załoga Bols to ekipa bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Lubią oni podejmować wyzwania, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ponieważ odwaga, emocje i przyjaźń to najważniejsze wartości marki, Bols Platinum przygotował dla swoich konsumentów  niespodziankę: konkurs połączony z niesamowitą ekspedycją pod przewodnictwem wyjątkowej osoby, w poszukiwaniu najbardziej autentycznych i ekscytujących doświadczeń – mówi Kamil Jędrzejewski, Brand Manager marki Bols Platinum.

Konsumenci Bols Platinum Magma mogą wziąć udział w konkursie, przesyłając zdjęcie „swojej załogi” - najbliższych przyjaciół. Ekipy, które zakwalifikują się do kolejnych etapów, będą podejmować kolejne wyzwania konkursowe. Finalnie wyłoniona zostanie jedna drużyna, która wyjedzie na pełną wyzwań ekspedycję w zimnym i surowym klimacie malowniczej Islandii. Zwycięska załoga będzie miała okazję sprawdzić się podczas wyprawy na wulkan i osobiście poszukać skał wulkanicznych. Jej przewodnikiem będzie Andrzej Bargiel – pierwszy człowiek na świecie, który miał odwagę, by zjechać z wierzchołka góry Brad Peak na nartach! Andrzej Bargiel to także doświadczony biegacz górski i himalaista; jest trzykrotnym mistrzem Polski w skialpiniźmie, trzecim w klasyfikacji generalnej pucharu świata oraz rekordzistą świata w biegu na Elbrus. 

Andrzej Bargiel to jeden z najsłynniejszych polskich himalaistów i narciarzy wysokogórskich, który mierzy się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Każda organizowana przez niego wyprawa rodzi niezwykłe emocje. To człowiek kierujący się w życiu wartościami, z których jedną jest przyjaźń. Dlatego też doszliśmy do wniosku, że jest idealnym kandydatem do poprowadzenia ekspedycji Załogi Bols – mówi Kamil Jędrzejewski. Cieszymy się, że będzie wspierał kampanię Bols Platinum Magma jako jej ambasador i pojedzie ze zwycięzcami na Islandię. To uczyni tę wyprawę jeszcze bardziej ekscytującym doświadczeniem – dodaje Jędrzejewski.

Bols Platinum Magma dostępny będzie w opakowaniu 700ml.

źródło: CEDC
fot. CEDC
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ