30 listopada 2017

Butelki Cisowianki z logo UNICEF już dostępne w sklepach

Kategoria: Aktualności

W tym roku marka Cisowianka kontynuuje rozpoczętą w2016 współpracę z UNICEF Polska w ramach wsparcia programów wodnych.

Butelki Cisowianki z logo UNICEF już dostępne w sklepach

Przed Świętami Bożego Narodzenia, do sklepów w całej Polsce trafią butelki Cisowianki opatrzone logo UNICEF. Do biorącej udział w poprzedniej kampanii naturalnej wody mineralnej niegazowanej w butelkach 1,5 i 0,5 litra dołączyła MOJA PIERWSZA CISOWIANKA. Dzięki temu również najmłodsi konsumenci, z pomocą rodziców, będą mogli włączyć się w pomaganie potrzebującym. Część przychodu ze sprzedaży tych trzech rodzajów butelek zostanie przekazana na rzecz programów UNICEF zapewniających dostęp do czystej wody pitnej dzieci i społeczności w Afryce.

dostępu do sprawdzonych źródeł wody do picia jest nadal ogromnym problemem. Na świecie wciąż około 660 milionów ludzi nie ma dostępu do czystej wody pitnej. UNICEF w ponad 100 krajach – buduje i udoskonala systemy wodne tj. studnie, wodociągi, sanitariaty. Mając świadomość ogromu potrzeb i znaczenia dostępu do czystej wody do picia dla wszystkich ludzi, Cisowianka i UNICEF zdecydowały się kontynuować współpracę na rzecz programów wodnych.

Kwota zebrana w 2016 roku wystarczyła na instalację 107 pomp wodnych w Afryce. Oznacza to, że dzięki wsparciu Cisowianki na rzecz UNICEF czysta i bezpieczna woda mogła dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy dzieci. Mamy nadzieję, że w tym roku poprawimy ten wynik i ponownie zmienimy na lepsze życie tysiącom rodzin w krajach rozwijających się.

Współpraca z UNICEF jest kontynuacją działalności charytatywnej Cisowianki. Od 2008 roku marka wspierała Polską Akcję Humanitarną w budowaniu studni w Sudanie. Przy zaangażowaniu się w kampanię z UNICEF ważny był dla nas fakt, że w centrum działań organizacji są dzieci, które są najbardziej narażone na choroby i inne zagrożenia, u podłoża których leży brak dostępu bezpiecznej wody.

Po więcej informacji na temat naszych działań i informacje dotyczące zebranej kwoty zapraszamy na stronę www.cisowianka.pl/unicef

źródło: Nałęczów Zdrój S.A.
fot. Nałęczów Zdrój S.A.
małgorzata
2018-01-05
Świetna inicjatywa, od małego można uczyć dzieci pomagania innym. Kupujemy moją pierwszą cisowiankę bo łatwo ją zmieścić do plecaka a teraz będzie jeszcze dodatkowa korzyść
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ