18 kwietnia 2018

Nowa cytrynowa lemoniada z bąbelkami od PepsiCo

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

– Już tej wiosny, PepsiCo zaprezentuje Lemon Lemon od 7UP, zupełnie nową lemoniadę z bąbelkami, która jest idealnym dopełnieniem pikników na świeżym powietrzu. Produkt zawiera sok z cytryn i ma mniej kalorii, dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii.

Nowa cytrynowa lemoniada z bąbelkami od PepsiCo

Bardzo cytrynowa lemoniada Lemon Lemon od 7UP wspiera odnajdywanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem, nowoczesnością i tradycją. Zachęcamy do spędzania miłych chwil z musującą lemoniadą podczas pikników na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny – mówi Katarzyna Rogowska, Kierownik Marki, PepsiCo.

Musujące orzeźwienie w dwóch smakach

Już od kwietnia br. konsumenci w Polsce znajdą na sklepowych półkach musujące lemoniady w nowoczesnych i przyciągających wzrok przezroczystych butelkach z etykietą w pastelowe paski. Będą mogli delektować się Lemon Lemon od 7UP w dwóch świeżych smakach – cytrynowym i grejpfrutowym.

Dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii lemoniada Lemon Lemon od 7UP ma obniżoną kaloryczność i zawiera tylko 19 kcal na 100 ml napoju.

Konsumenci w Polsce mogą cieszyć się orzeźwiającym smakiem Lemon Lemon od 7UP w opakowaniach o pojemności 250ml, 500ml oraz 1L.

Silne wsparcie marketingowe

Nowa marka będzie wspierana na rynku intensywnymi działaniami marketingowymi, które obejmą kampanię reklamową w telewizji, Internecie, w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), sampling produktu oraz materiały POS w punktach sprzedaży.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ