Partner serwisu
19 kwietnia 2018

4MOVE Professional - nowa linia naturalnych napojów izotonicznych

Kategoria: Aktualności

Marka 4MOVE wprowadza 100 % naturalne napoje izotoniczne dla profesjonalistów i startuje z wielką ogólnopolską kampanią reklamową

4MOVE Professional - nowa linia naturalnych napojów izotonicznych

Innowacyjna receptura nowej linii 4MOVE PROFESSIONAL Isotonic Drink bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach: wodzie mineralnej, sokach owocowych oraz kompleksie witamin, minerałów i elektrolitów. Zmienia się także design butli i etykiet. W kampanii reklamowej marki zobaczymy Adama Nawałkę.

4MOVE PROFESSIONAL to jedyne dostępne na polskim rynku w pełni naturalne napoje funkcjonalne bez obecności sztucznych barwników, aromatów i słodzików Optymalna kompozycja napoju dba o równowagę wodno – elektrolitową organizmu w trakcie wysiłku fizycznego, zapewnia odpowiednie nawodnienie oraz energię niezbędną do dalszych ćwiczeń. Każdy z izotoników został wzbogacony wysokiej jakości składnikami – magnezem, potasem lub L - karnityną. Swiss Vitamin Formula to unikatowy na skalę kraju kompleks witamin opracowany w Szwajcarii w renomowanym Laboratorium Innowacji DSM i wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oprócz walorów zdrowotnych i smakowych 4MOVE wprowadza w linii izotoników PROFESSIONAL niezwykle ergonomiczną i designerską butelkę PRO+, której etykieta sygnowana jest przez autorytet trenera Reprezentacji Polski i ambasadora marki, Adama Nawałki.

Jestem zwolennikiem i promotorem wszelkiej aktywności. Każdy z nas jest w duchu sportowcem – nawet, jeśli jeszcze tego nie odkrył. Ważne jest to, by odnaleźć w sobie motywację, pasję do realizacji celów. Wygrana jest ważna, ale o wiele bardziej liczy się fakt podjęcia walki, działania. Filozofia 4MOVE jest mi bliska, bo odzwierciedla właśnie takie podejście do życia. Nowa linia 4MOVE PROFESSIONAL Isotonic Drink dzięki swojemu bogatemu składowi funkcjonalnemu pomoże w realizacji sportowych marzeń – powiedział Adam Nawałka.


Marka 4MOVE od wielu lat inspiruje do aktywności i współpracuje z najbardziej cenionymi postaciami w świecie sportu. Dzięki odpowiedniej formule napojów 4MOVE PROFESSIONAL zapewnia natychmiastowy wzrost energii i wytrzymałości, znakomicie gasi pragnienie i naturalnie wzmacnia organizm.

W składzie nowej linii 4MOVE PROFESSIONAL znajdują się trzy profesjonalne izotoniki dla wymagających:

  • 4MOVE PRO+ Magnez o smaku Multifruit został wzbogacony o magnez, który pozytywnie wpływa na koncentrację, gospodarkę elektrolitową oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Izotonik zawiera naturalny sok cytrynowy oraz kompleks witamin z grupy B.
  • 4MOVE PRO+ Potas o orzeźwiającym smaku Lime & Mint zawiera potas, który przyspiesza regenerację organizmu podczas wysiłku fizycznego, pozytywnie wpływa na gospodarkę elektrolitową i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo jest wzbogacony naturalnym sokiem cytrynowym i limonkowym oraz kompleksem witamin z grupy B.
  • 4MOVE PRO+ L - karnityna o smaku Citrus Mix wzbogacono 1000 mg L - karnityny, która przy dłuższym wysiłku przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zapewnia maksymalne wzmocnienie organizmu, zawiera naturalny sok cytrynowy i pomarańczowy oraz kompleks witamin z grupy B.


Wprowadzenie nowości wspierać będzie ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem Adama Nawałki pod hasłem „Twój Mistrz Zwycięstwa”. Jej bohater wyjaśni jak 4MOVE pomaga w realizacji wszelkich, w tym sportowych pasji. Marka będzie obecna zarówno w TV, jak i digitalu, zaplanowano szereg działań outdoorowych. 4MOVE zadba również o specjalne wsparcie Partnerów Handlowych oddając w ich ręce szereg materiałów POS z wizerunkiem trenera Adama Nawałki.
O szczegółach kampanii marka 4MOVE poinformuje niebawem.
 

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ