25 kwietnia 2018

Modowy challenge CIN&CIN na Fashion Square

Kategoria: Aktualności

W marcu marka CIN&CIN, ekspert od kobiecego punktu widzenia, postawiła przed sześcioma popularnymi instagramerkami modowe wyzwanie pod hasłem LUBIĘ TAK. Dziewczyny miały przedstawić stylizacje inspirowane cechami kobiety CIN&CIN: #PRZYJEMNOSC, #WOLNOSC, #KOBIECASILA.

Modowy challenge CIN&CIN na Fashion Square

W głosowaniu Internautów oraz decyzją jury do ścisłego finału akcji przeszły trzy influencerki: Balaczka, Maggyes i Olcyk, które w nagrodę zaprezentują świat wartości CIN&CIN na wybiegu Fashion Square. Ich pokaz obserwować będzie m.in. jurorka challenge’u LUBIĘ TAK, znana modelka Karolina Malinowska, która ogłosi zwyciężczynię pierwszego miejsca i wręczy finalistkom nagrody.

To nie wszystko! Podczas gali głównej przy barze CIN&CIN odbędzie się niezwykły pokaz barmański i spiningu słomką pod nazwą LUBIĘ TAK. Show sztuki flair zaprezentuje duet Flair Brothers, który został doceniony w programie Mam Talent, otrzymując „3 razy TAK!”. Wieczorem CIN&CIN urządza after party, na które zaproszenia można otrzymać na kanałach Instagramowych finalistek akcji oraz w konkursie na fanpage’u CIN&CIN.

Poznaj inspirujący świat kobiet CIN&CIN, postaw na przyjemność i daj się porwać modowym emocjom

Będzie wystrzałowo! CIN&CIN zaprasza na Fashion Square. Modę w prestiżowym wydaniu będzie można zobaczyć 28 kwietnia na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską między 13:00 a 18:00.

Cin&Cin - to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek alkoholi w Polsce. W portfolio marki znajdują się wina jedne z najczęściej wybieranych przez konsumentów: wina musujące, wina stołowe oraz gotowe drinki. CIN&CIN to od lat marka kojarzona z kobiecością i kobiecym punktem widzenia. Kluczowe wartości CIN&CIN to kobieca siła, wolność i przyjemność, które razem tworzą swoisty „feminizm przyjemności”. Marka CIN&CIN łącząc w sobie elegancję i uwodzicielski smak jest sprzymierzeńcem odważnych i pewnych siebie kobiet.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Tagi: CIN&, CIN
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ