13 czerwca 2018

Zawodnicy Turnieju Tymbarku żegnają Reprezentantów przed mundialem

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

Wczorajszy mecz reprezentacji Polski z Litwą był zwieńczeniem XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na trybunach PGE Narodowego zasiedli triumfatorzy tych rozgrywek, którzy wcześniej spotkali się z kadrowiczami i obejrzeli ich trening.

Zawodnicy Turnieju Tymbarku żegnają Reprezentantów przed mundialem

Nieco ponad miesiąc po zwycięstwie w turnieju, zawodniczki Beniaminka Krosno (kategoria U-10) i UKS SMS Łódź (kategoria U-12) oraz chłopcy z Akademii Młodych Orłów z Rzeszowa (U-10) i Szkoły Podstawowej nr 7 z Koszalina (U-12) wrócili do Warszawy po nagrodę główną. Młodzi piłkarze towarzyszyli podopiecznym Adama Nawałki w ostatnich chwilach przed wylotem na Mistrzostwa Świata. Spotkali się ze swoimi idolami i mogli porozmawiać z nimi o nastrojach przed tą najważniejszą imprezą piłkarską. Po spotkaniu dzieci wzięły udział w zajęciach prowadzonych przez trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski, a na zakończenie dnia – obejrzały oficjalny trening pierwszej reprezentacji.

Równo tydzień przed meczem z Senegalem, inaugurującym grę naszej reprezentacji na mistrzostwach świata w Rosji, formę Polaków – podobnie jak dwa lata temu przed udanym dla nas Euro – sprawdzą Litwini. Obserwujące ten mecz z trybun dzieciaki z województw: podkarpackiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego trzymali kciuki za kadrę. Młodzi piłkarze mieli okazję przypomnieć sobie tegoroczną majówkę i własny występ na murawie stadionu będącego domem polskiej reprezentacji.

źródło: maspex.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ