Partner serwisu
21 czerwca 2018

Nowa odsłona znanej marki wody

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

Nowa odsłona marki Wody Mineralne Ostromecko została zaprezentowana podczas pokazu kolekcji projektantki mody, Patrycji Kujawy, która zadedykowała marce jedną ze swoich kreacji.

Ostromecko to woda mineralna o bogatej tradycji. Do dziś działa bowiem wytwórnia wód mineralnych w Ostromecku, uruchomiona w 1894 roku, a woda wciąż jest wydobywana z tego samego ujęcia (pierwsze wzmianki o wydobyciu wody mineralnej z regionu Ostromecko pojawiły się już w 1570 roku).

2018 roku polska firma FoodCare, będąca liderem branży FMCG w Europie Centralnej, dokonała przejęcia marki ody Mineralne Ostromecko. Po procesie transformacji, produkty w nowych opakowaniach powracają na rynek wód mineralnych z nowym wizerunkiem oraz etykietą sygnowaną nazwiskiem ambasadorki – Magdy Gessler.

Pokaz mody
Nowa odsłona marki Ostromecko odbyła się 20 czerwca podczas pokazu mody młodej projektantki Patrycji Kujawy. Prezentowana kolekcja zainspirowana została kreacjami tworzonymi na przestrzeni wieków w sztuce sakralnej. Patrycja Kujawa swą nową kolekcję „Sacrum – Profanum” zaprezentowała w otoczeniu natury, na łonie przyrody w warszawskim atelier OrOr. Inspiracją dla jednej z sukien były produkty i marka Ostromecko – woda mineralna pierwotnie czysta, pochodząca z rezerwatu „Las Mariański”.

Stworzona przez naturę, nietknięta przez człowieka woda jest filtrowana powoli, pod ziemią, nalewana do butelek bezpośrednio ze źródła, nie jest poddawana zabiegom uzdatniającym. Ostromecko to woda z naturalną kompozycją 7 minerałów. Dzięki średniej mineralizacji i niskiej zawartości sodu, woda może być spożywana codziennie i bez ograniczeń.

letnich miesiącach konsumenci otrzymają dostęp do wody mineralnej Ostromecko polecanej przez Magdę Gessler, w nowej etykiecie podkreślającej pochodzenie z rezerwatu. Ikoną marki jest kwiat róży, który powstał przed 1919 r. Teraz został przeprojektowany zgodnie z obowiązującymi trendami.

źródło: Źródło: materiały prasowe
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ