Partner serwisu
06 lipca 2018

Czeski wzór na… Startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Kategoria: Aktualności

Pilsner Urquell, razem z Mariuszem Szczygłem, już od kwietnia zamiszcza na łamach Dużego Formatu reportaże o czeskiej kulturze i zwyczajach. Teraz przyszedł czas, by sami miłośnicy piwa Pilsner Urquell pokazali swoje spojrzenie na południowych sąsiadów! Rusza konkurs na fotoreportaż inspirowany Czechami, w którym do zdobycia są wyjazdy do Pilzna na finał akcji oraz nagrody finansowe.

Czeski wzór na… Startuje konkurs marki Pilsner Urquell

Pilsner Urquell, warzony tylko w Pilznie, jest jednym z nieodłącznych elementów czeskiej kultury. Przy kuflu piwa Czesi świętują sukcesy, nawiązują przyjaźnie i relaksują się w wolnych chwilach. Co jeszcze składa się na charakterystykę tego kraju? Odkryli to polscy reportażyści, którzy przy współpracy z marką Pilsner Urquell, przez kolejne tygodnie kwietnia i maja odsłaniali nowe oblicza Czech w autorskich reportażach. Łącznie powstało 5 teksów ukazujących południowych sąsiadów z perspektywy, jakiej mogą nie znać nawet najbardziej zapaleni czechofile. Cykl dostępny jest pod linkiem: www.wyborcza.pl/czechynieztejziemi.

Fotoreportaż inspirowany Czechami

Na stronie tej wystartował również konkurs pod hasłem „Czeski wzór na”. Zadaniem uczestników jest stworzenie fotoreportażu inspirowanego Czechami, składającego się z 5 zdjęć. W pierwszym etapie konkursu organizatorzy czekają na autorskie prace inspirowane hasłem "Czeski wzór na spotkanie", w drugim będzie to "Czeski wzór na jakość" zaś trzeci, ostatni etap to "Czeski wzór na kulturę".

Z każdego etapu konkursu wybranych zostanie po 3 laureatów, którzy razem z Pilsner Urquell polecą na finał do Czech. Tam, podczas oficjalnej gali, z grona finalistów wyłonieni zostaną zwycięzcy. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 3 000 zł, zaś dwóch dodatkowo wyróżnionych autorów – po 1 000 zł. Za wybór najlepszych fotoreportaży odpowiadać będzie jury, na czele którego zasiądzie wybitny reportażysta i zapalony czechofil – Mariusz Szczygieł.

Konkurs pod hasłem „Czeski wzór na”  potrwa do 2 września. Pierwszy etap konkursu trwa od 2 do 22 lipca, drugi – od 23 lipca do 12 sierpnia zaś trzeci – od 13 sierpnia do 2 września.

źródło: Kompania Piwowarska
fot. 123.rf/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ