Partner serwisu
07 sierpnia 2018

Moc smaku i zero procentów. Okocim z nowym wariantem Radlera

Kategoria: Nowości na rynku

Do rodziny okocimskich radlerów dołącza nowy wariant o smaku wiśni z pigwą. Tym razem Browar Okocim ma dla konsumentów propozycję z zerową zawartością alkoholu. Okocim Radler Wiśnia z pigwą to interesujące połączenie piwnej goryczki z owocową lemoniadą o smaku pigwy i wiśni z odrobiną limonki, w proporcjach 40 proc. piwa i 60 proc. lemoniady.

Moc smaku i zero procentów. Okocim z nowym wariantem Radlera

Okocim proponuje swoim konsumentom już drugi wariant 0,0%. Wcześniej w limitowanej sprzedaży znalazł się bezalkoholowy Okocim Radler Grejpfrut z limonką.

Chcieliśmy stworzyć radlera o nietypowym smaku oddającym klimat polskiego lata i myślę, że to się udało. Lekko kwaskowa słodycz wiśni i pigwy komponuje się z delikatną nutą limonki, dając orzeźwiający efekt. Wariant bez alkoholu, dobrze schłodzony, świetnie smakuje w upalne letnie dni i wieczory - mówi Michał Wąs, piwowar z Browaru Okocim, którego podpis widnieje na etykietach radlerów.

Okres wakacyjny bardzo sprzyja kategorii radlerów i piw bezalkoholowych, których rozwój i sprzedaż od kilku lat dynamicznie rośnie. To odpowiedź na zmieniające się zachowania konsumentów, którzy coraz bardziej preferują aktywny, zdrowy styl życia i ważna jest dla nich odpowiedzialna konsumpcja alkoholu. Nowość i unikalny smak mają największe znaczenie w tej kategorii, dlatego też do rodziny najlepszych Okocimskich Radlerów w Polsce* dołącza nowy smak Okocim Radler 0.0% Wiśnia z pigwą.

Okocim Radler Wiśnia z pigwą jest już dostępny w sprzedaży w wybranych sieciach sklepów w całej Polsce. Promocję w sklepach wspierają materiały POS, które wraz z etykietą piwa przygotowała agencja EDDA.

źródło: pfiow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ