Partner serwisu
11 października 2018

CEDC International z tytułem TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018

Kategoria: Alkohole

Podczas uroczystej gali finałowej tegorocznej edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego, która odbyła się 3 października w Białymstoku, producent Żubrówki został nagrodzony prestiżowym tytułem za opartą na tradycji produkcję i odpowiedzialną, opartą na współpracy kulturę organizacyjną.

CEDC International z tytułem TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018

Wyróżnienie wręczone CEDC International podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku wiele dla nas znaczy – powiedział Krzysztof Kouyoumdjian, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych CEDC International. Tytuł TOP Pracodawcy Polski Wschodniej traktujemy jako docenienie wysiłków i pracy zespołowej wszystkich naszych pracowników, dzięki którym jesteśmy nie tylko liderem branży, lecz również miejscem, w którym warto rozwijać swoje zawodowe umiejętności i kariery.

Celem projektu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej jest wyłonienie grona wyróżniających się pracodawców firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Nominacji i wskazań w konkursie dokonały władze samorządowe poszczególnych województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i świętokrzyskiego, a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości. Po raz pierwszy na najlepszego pracodawcę mogli głosować także internauci. Wybór laureatów został dokonany w oparciu o następujące kryteria: wpływu działalności pracodawcy na rozwój gospodarczy regionu, wkładu w rozwój rynku pracy, innowacyjności, relacji z pracownikami oraz współpracy z lokalną społecznością.

źródło: cedc.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ