Partner serwisu
29 kwietnia 2019

Weź udział w wielkiej loterii urodzinowej marki KORAL- ZALODOWANI 2019

Kategoria: Aktualności

Z okazji 40 rocznicy założenia działalności firma KORAL już 29 kwietnia startuje z wielką loterią urodzinową ZALODOWANI 2019.

Weź udział w wielkiej loterii urodzinowej marki KORAL- ZALODOWANI 2019

Producent lodów w Polsce już na początku sezonu letniego zaskakuje swoich konsumentów nowymi produktami i akcjami nawiązującymi do jubileuszu, największą z nich jest Loteria Urodzinowa – ZALODOWANI 2019, która rozpocznie się już 29 kwietnia br.

Na czym dokładnie będzie polegała akcja?

Każdego dnia, w ramach akcji będzie losowana szczęśliwa data urodzenia, natomiast osoby, które urodziły się tego dnia, po spełnieniu warunków regulaminowych, mają szansę zdobyć jedną z 500 nagród o łącznej wartości 200 tys. zł.  

W loterii mogą brać udział osoby powyżej 7 roku życia, Zgłoszenia można będzie wysyłać  za pośrednictwem 3 kanałów: Landing Page akcji pod adresem www.zalodowanaloteria.pl – a także za pomocą dedykowanej aplikacji „ZALODOWANI 2019" na urządzenia mobilne oraz chatbota w Messengerze na Facebooku.

Akcja potrwa od 29 kwietnia do 28 czerwca 2019 roku. W loterii odbędzie się łącznie 56 losowań nagród, z czego 45 losowań codziennych, 9 losowań nagród tygodniowych, 1 losowanie nagród finałowych oraz 1 losowanie nagród specjalnych.

Więcej informacji:

http://koral.com.pl

http://www.braciakoral.pl

źródło: Inf.prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ