Partner serwisu
28 maja 2019

Linia Premium od marki Wawel w nowej odsłonie i z nowymi smakami

Kategoria: Aktualności

Wawel przygotował dla konsumentów nową odsłonę swojej ekskluzywnej linii Czekolad Premium. Wśród nich: Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, a teraz także dwa nowe warianty: Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa.

Linia Premium od marki Wawel w nowej odsłonie i z nowymi smakami

Dotychczasową linię trzech czekolad premium uzupełniają dwie nowe propozycje: Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Nowy, smukły kształt tabliczek z wypukłymi elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki Wawel, idealnie wydobywa bogate walory smakowe czekolady. Dodatkowo, dzięki wydłużonemu procesowi konszowania, czyli intensywnego mieszania masy czekoladowej, produkty zyskały jeszcze bardziej aksamitną i delikatną konsystencję. Tak jak wszystkie słodycze z portfolio marki Wawel, Czekolady Wawel Premium objęte są innowacyjnym projektem Dobre Składniki – dzięki temu nie zawierają zbędnych dodatków, np. oleju palmowego, aromatów i sztucznych emulgatorów.

Metamorfozę przeszły także opakowania. Postawiono na kolor ciemnobrązowy z elementami złota. Zmiana wpisuje się w panujące obecne trendy i została wprowadzona w oparciu o badania konsumenckie. Nowy elegancki wzór opakowania dodatkowo podkreśla charakter produktu premium.

W związku z nową odsłoną czekolad, w marcu i kwietniu na łamach największych polskich tytułów lifestylowych i opiniotwórczych ukazały się reklamy prasowe prezentujące nową linię. Za kreację odpowiadała agencja Schulz Brand Friendly, za zakup mediów – dom mediowy Mets, a komunikację PR realizuje – agencja Great Minds.

Czekolady z linii Wawel Premium

Gorzka Extra Premium 90% cocoa

Swój szlachetny, klasyczny i wyrazisty smak zawdzięcza szlachetnej odmianie kakaowca z wybrzeża Afryki (aż 70% masy kakaowej), a także Dobrym Składnikom – to ekskluzywna czekolada bez oleju palmowego, aromatów i E476, wyłącznie z tłuszczem kakaowym. Teraz dostępna w nowej odsłonie – zaskakuje odświeżone opakowanie i nowa forma tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka ze skórką pomarańczy Premium 70% cocoa

Zachwyca idealnym połączeniem szlachetnej ciemnej czekolady z intensywnym smakiem kandyzowanej skórki pomarańczy. Znajdziesz w niej aż 70% masy kakaowej i tłuszcz kakaowy. Nie zawiera oleju palmowego, sztucznych aromatów i E476. Teraz dostępna w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu i z nową formą tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka Klasyczna Premium 70% cocoa

Wykwintna Czekolada Premium ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki, zawiera aż 70% masy kakaowej. To szlachetna czekolada z tłuszczem kakaowym, bez oleju palmowego, aromatów i E476. Odkryj ją w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu, ale także z całkiem nową formą tabliczki – smuklejszą i delikatniejszą, z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki Wawel.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa

Zachwyca atrakcyjnym połączeniem smakowym wytrawnej gorzkiej czekolady 70% cocoa z oryginalnymi dodatkami – delikatnie chrupiącymi cząsteczkami miętowymi, które zapewniają subtelny, łagodny smak i odświeżający zapach mięty. Eleganckie opakowanie, bardziej aksamitna konsystencja dzięki dłuższemu procesowi konszowania, a także smukły kształt tabliczek z elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki – to nowa propozycja w linii Premium od marki Wawel. Czekolada objęta projektem Dobre Składniki – bez oleju palmowego, sztucznych aromatów i E476. Pycha!

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa

W tej wykwintnej czekoladzie Premium znajdziesz aż 70% masy kakaowej ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki oraz chrupiące i aromatyczne drobinki ziaren kakaowych. Nowa czekolada Wawel Premium wpisuje się w ideę Dobrych Składników: nie zawiera oleju palmowego, barwników i sztucznych aromatów, z naturalnymi cząstkami kawy i kakao. Doskonała propozycja do kawy.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ