Partner serwisu
17 lipca 2019

JF Hillebrand świętuje 175 lat obecności na światowych rynkach alkoholi i napojów

Kategoria: Aktualności

Firma JF Hillebrand specjalizująca się w obsłudze rynku alkoholi i napojów, w tym roku obchodzi jubileusz – 175 lat działalności. Hasłem przewodnim obchodów, organizowanych na całym świecie w tym samym czasie i w takiej samej konwencji, jest „175&Beyond”.

JF Hillebrand świętuje 175 lat obecności na światowych rynkach alkoholi i napojów

W Polsce, spotkanie jubileuszowe z okazji 175-lecia JF Hillebrand odbyło się 11 lipca 2019 r. w Warszawie. Zaproszonych gości powitali Ellina Lolis, country manager JF Hillebrand Poland oraz Søren Nymann, area director North Europe JF Hillebrand. Do wspólnego świętowania zaproszono klientów, partnerów firmy i dziennikarzy.

Dokładnie 175 lat temu - w lipcu 1844 roku, Johann Friedrich Hillebrand z Moguncji w Niemczech założył swoją firmę zajmującą się transportem, załadunkiem i rozładunkiem alkoholi (głównie wina) oraz odprawą celną towarów. W ciągu tych lat firma dynamicznie się rozwijała, uruchamiając kolejne oddziały na świecie i przejmując inne przedsiębiorstwa, liderów w swoich segmentach usług. Dziś, Grupa JF Hillebrand jest wiodącym światowym dostawcą usług logistycznych dla branży winiarskiej, piwowarskiej i spirytusowej, posiadającym globalną sieć zarówno własnych biur jak i agentów na całym świecie.

- Firma została zbudowana w oparciu o filozofię szacunku i osobistych relacji z klientami, pracownikami oraz dostawcami. Od początku istnienia nasza firma wykazywała się siłą, elastycznością i odpornością. Rozwinęła się z małej działalności, polegającej na transporcie beczek z winem na wozach i barkach do innowacyjnej globalnej sieci logistycznej, której wszyscy jesteśmy częścią. Dziś podzielamy tę samą wizję, co Johann Friedrich Hillebrand w 1844 roku - być najlepszym partnerem dla rynku beverage, a naszym hasłem jest Forwarding Passion – powiedział Søren Nymann, area director North Europe.

- Jesteśmy dumni z naszych 175 lat, jak też i z tych 6 lat działalności w Polsce, gdzie udało się nam zbudować pozycję lidera w obsłudze rynku alkoholi. Dziękuję całemu zespołowi JF Hillebrand Poland za zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Szczególnie podziękowania kieruję jednakże do naszych klientów i partnerów, bez których zaufania nie osiągnęliśmy tak znaczącej pozycji na rynku beverage – powiedziała Ellina Lolis, country manager JF Hillebrand Poland.

Podsumowanie 175 lat działalności jest także doskonałą okazją do przedstawienia dalszych planów rozwoju JF Hillebrand. Zgodnie z przyjętą strategią do 2023 roku, Grupa chce zwiększyć przychody ze sprzedaży usług logistycznych o 22 proc., a wolumen obsłużonych napojów i alkoholi aż o 33 proc. Planowane są też kolejne przejęcia firm, dzięki którym operator będzie mógł poszerzyć wachlarz świadczonych usług i zwiększyć portfolio klientów. JF Hillebrand będzie też stawiać na rozszerzanie zakresu usług, m.in. o dostawy komponentów do produkcji alkoholi oraz wzmocnienie oferty premium i dostaw specjalnych. Celem, który pozostaje niezmienny od 175 lat, będzie doskonalenie procesów logistyki napojów oraz dostarczanie produktów w niezawodny i bezpieczny sposób, z najwyższą starannością i w możliwie najkrótszym czasie.

- Teraz przed nami kolejne zadania. Z pewnością będziemy konsekwentnie wzmacniać naszą obecność na polskim rynku i poszerzać portfolio klientów, nie tylko o globalnych, ale także lokalnych dostawców i producentów alkoholi i napojów. Zamierzamy rozszerzyć nasze usługi o nowe obszary, takie jak organizacja dostaw komponentów do produkcji np. piwa i soków. Będziemy też stale powiększać nasz zespół. Jestem przekonana, że wspólnie osiągniemy założone cele – podsumowała Ellina Lolis, country manager JF Hillebrand Poland.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ