31 lipca 2019

Smaczniej być nie może! Zupy Profi z nową recepturą i w nowym opakowaniu

Kategoria: Aktualności

Obecne na rynku od ponad dekady zupy gotowe Profi są liderem kategorii i cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku. Mimo to, każda z nich została poddana dokładnej weryfikacji, co pozwoliło udoskonalić walory smakowe oraz zadbać o to, by w recepturze każdej z zup znalazły się tylko najlepsze składniki. W ten sposób miłośnicy smaków jak z domowej kuchni, lecz zamkniętych w poręcznym softpacku, mogą cieszyć się jeszcze pyszniejszą odsłoną każdej spośród siedemnastu zup.

Zupy gotowe Profi to idealne, szybkie i smaczne dopełnienie tradycyjnego polskiego obiadu. Poręczne opakowanie typu „softpack” od niedawna nie tylko prezentuje się inaczej, ale i skrywa smaczną zawartość. Pomimo niesłabnącej popularności tych inspirowanych polską kuchnią potraw, producent zdecydował się zweryfikować ich obecny smak i skład. – Zmieniające się trendy rynkowe i rosnące wymagania konsumentów stanowią motywację do stałego podnoszenia poprzeczki. Tak też stało się w tym wypadku, dlatego na nowo oceniliśmy skład i walory smakowe naszych zup podczas testów sensorycznych. Wyznaczony cel zaowocował udoskonaleniem receptur oraz wyeliminowaniem z zup konserwantów – mówi Anna Jackowicz, Dyrektor Marketingu w firmie Profi.

Wykluczenie z receptury sztucznych aromatów połączone zostało z wprowadzeniem w ich miejsce naturalnych składników i większych ilości warzyw, przypraw oraz mięsa, co bezpośrednio przyczyniło się także do polepszenia smaku. Zupy gotowe Profi są ponadto pozbawione sztucznych barwników, zatem ich barwa jest odzwierciedleniem dodanych składników. Optymalny termin przydatności do spożycia gwarantuje natomiast proces pasteryzacji i sterylizacji. Nowe receptury pomyślnie przeszły szereg wyspecjalizowanych paneli sensorycznych, w których oceniony został ich smak, zapach, barwa i konsystencja. Dzięki temu konsument zyskuje pewność, że nowe wersje zup gotowych Profi, to jeszcze bardziej apetyczna niż dotychczas propozycja na szybki posiłek zainspirowany smakiem tradycyjnej, domowej, polskiej zupy.

Nowa odsłona zup gotowych Profi to także nowa szata graficzna opakowania, które są wizualnie spójne z wprowadzanymi na rynek nowościami. Obecnie, poza zdjęciem samej zupy, widoczne są na nim również charakterystyczne składniki każdej z nich. Całość zachowana została w typowej dla Profi zielonej kolorystyce, przełamanej akcentami czerwieni.

Na przestrzeni minionych miesięcy ten wiodący, polski producent żywności nie tylko poszerzył portfolio o Smalec Szlachetny dostępny w trzech wersjach smakowych, ale również poddał gruntownej przemianie linię zup i dań chłodzonych.

Wśród gotowych zup Profi, dostępnych w opakowaniu typu „softpack” znajdują się:

Barszcz ukraiński

Barszcz czerwony

Fasolka po bretońsku z kiełbasą wieprzową

Fasolowa z kiełbasą wieprzową

Flaki wieprzowe z mięsem i warzywami

Grochowa z kiełbasą wieprzową

Grzybowa z suszonych grzybów

Gulaszowa z warzywami i mięsem wieprzowym

Jarzynowa z mięsem wieprzowym

Krupnik z mięsem wieprzowym

Ogórkowa z mięsem wieprzowym

Pomidorowa z kurczakiem i ryżem

Pomidorowa z kurczakiem i makaronem

Rosołek z kurczakiem i ryżem

Żurek z kiełbasą wieprzową

Pieczarkowa z mięsem wieprzowym i makaronem

Kapuśniak z mięsem wieprzowym

Gramatura: 450 g

źródło: informacja prasowa
Tagi: profi, zupa, danie
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ