08 października 2019

Dni Otwarte Grupy Maspex

Kategoria: Aktualności

16 i 17 września odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których uczniowie lokalnych szkół mieli okazję zobaczyć siedzibę naszej firmy w Wadowicach, a także centrum logistyczno-dystrybucyjne M-Logistic oraz zakład produkcyjny w Tychach. Dni Otwarte Grupy Maspex to wydarzenie będące częścią projektu #AnnualFoodAgenda. Jest to kolejna inicjatywa realizowana w ramach EIT Food – konsorcjum, do którego należy Grupa Maspex.

Dni Otwarte Grupy Maspex

16 września uczniowie wadowickich liceów i techników odwiedzili siedzibę Maspeksu w Wadowicach, z kolei 17 września zaproszeni uczniowie z Tychów zapoznają się z działalnością Ekolandu oraz centrum M-Logistic.

W programie Dni Otwartych uczniowie mogli poznać Maspex nie tylko, jako jednego z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, ale także nowoczesnego pracodawcę. Emocji dostarczył tematyczny Escape Room pokazujący, jakie metody są obecnie wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych. Młodzież mogła także osobiście doświadczyć najnowszych technologii i poznać rozwiązania służące szkoleniom pracowników. O solidną dawkę wiedzy zadbali  naukowcy z  Polskiej Akademii Nauk, zwracając uwagę młodych ludzi na właściwe nawyki żywieniowe.

Firmę w Wadowicach odwiedzili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach. Uczniowie tyskich szkół zwiedzą nowoczesną halę produkcyjną oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne M-Logistic.

źródło: maspex.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ