Partner serwisu
12 listopada 2019

Granty w IV edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec przyznane

Kategoria: Aktualności

Wiemy już, które organizacje zwyciężyły w konkursie grantowym na realizację działań w IV edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Granty w tegorocznej edycji przyznano 15 projektom z czterech miast, w których znajdują się browary Grupy Żywiec. Wszystkim organizacjom, które wzięły udział w konkursie, dziękujemy za nadesłane wnioski i czas poświęcony na przygotowanie projektów.

Granty w IV edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec przyznane

Zorganizowany już po raz czwarty konkurs grantowy skierowany był do lokalnych stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i sportu oraz innych instytucji posiadających osobowość prawną i pochodzących z miast, w których zlokalizowane są browary firmy. Celem Funduszu Społecznego Grupy Żywiec jest wsparcie mieszkańców w realizacji projektów, które odpowiadają na lokalne wyzwania i wpisują się w cele zaangażowania społecznego Grupy Żywiec. Fundusz stanowi rozwinięcie Dialogu Społecznego, podczas którego rozmawiamy z lokalnymi liderami o tym, jak wspólnie i efektywnie możemy realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy.

Zwycięskie projekty wybrała Rada Funduszu składająca się z przedstawicieli Grupy Żywiec. Dokonując oceny nadesłanych wniosków, członkowie Rady zwracali uwagę przede wszystkim na realizowanie przez projekt jednego z wypracowanych w ramach dialogu społecznego obszarów tematycznych, a także zaangażowanie mieszkańców, oryginalność projektu oraz możliwość jego kontynuacji w przyszłości.

Organizacje, które otrzymały dofinansowanie zrealizują swoje projekty najpóźniej do końca sierpnia 2020 roku.

Więcej informacji tutaj.

źródło: grupazywiec.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ