Partner serwisu
03 grudnia 2019

Bohaterowie „Niesamowity świat Gumballa” na etykietach produktów Żywiec Zdrój

Kategoria: Aktualności

Niesamowity świat Gumballa jest jedną z najchętniej oglądanych kreskówek na kanale telewizyjnym Cartoon Network, online oraz na YouTube. Zdobyła ona 33 nagrody, w tym prestiżowe BAFTA i Emmy. Bohaterowie tego wyjątkowego serialu od listopada br. zagościli na etykietach niskokalorycznych napojów niegazowanych Żywiec Zdrój® dla dzieci. Produkt dostępny jest w 4 wyjątkowych smakach: YOLO malinowy, ziomkowy poziomkowy, wyczesany brzoskwiniowy i odlotowy limonkowy w opakowaniach 500 ml.

Bohaterowie „Niesamowity świat Gumballa” na etykietach produktów Żywiec Zdrój

Niesamowity świat Gumballa to serial dla dzieci, który w zabawny sposób przedstawia codzienne przygody rodziny Wattersonów. Zaskakująca fabuła, ciekawe postacie, a także unikalny styl łączenia animacji z rzeczywistym obrazem, są bardzo dobrze odbierane przez widzów na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali Cartoon Network, równie popularny online i na YouTube na całym świecie. Kreskówka została wyemitowana po raz pierwszy w 2010 roku i jest skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat.

Gumball na opakowaniach Żywiec Zdrój® dla dzieci

Od listopada br. postacie z serialu zagościły na etykietach napojów niegazowanych Żywiec Zdrój® dla dzieci o pojemności 500 ml. Zamieszczone na kolorowych etykietach zabawne nazwy smaków odpowiadają stylistyce serialu i nawiązują do charakteru bohaterów. W ofercie można znaleźć smak YOLO malinowy, ziomkowy poziomkowy, wyczesany brzoskwiniowy i odlotowy limonkowy. Warianty smakowe są niskokaloryczne, bez konserwantów oraz barwników i zawierają wyłącznie naturalne aromaty. Ich skład oparty na krystalicznej wodzie źródlanej może stanowić alternatywę dla wysokosłodzonych, kolorowych napojów dostępnych w sklepach oraz do domowych syropów do wody z dużą ilością cukru.

Działania promocyjne prowadzone będą od listopada br. do końca lutego 2020. Poza wsparciem w punktach sprzedaży kampania reklamowa będzie realizowana na kanale Cartoon Network oraz w internecie. W przyszłym roku w programie Toony Tube zostanie wyemitowany specjalny odcinek z udziałem marki Żywiec Zdrój.

Niskokaloryczne napoje niegazowe Żywiec Zdrój® dostępne są w opakowaniach o pojemności 500 ml w szerokiej dystrybucji, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 2,39 zł.

źródło: newseria.pl
Akane Uraraka
2020-02-21
To mój ulubiony program telewizyjny. Chociaż mam 19 lat kocham go oglądać i o nim rozmawiać. Bardzo uwielbiam pić te wody , ale nienawidzę poziomkowej.
Akane Uraraka
2020-02-21
To mój ulubiony program telewizyjny. Chociaż mam 19 lat kocham go oglądać i o nim rozmawiać. Bardzo uwielbiam pić te wody , ale nienawidzę poziomkowej.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ