04 grudnia 2019

Zimowy Narodowy gotowy na zimę 2019/2020 E.Wedel partnerem strategicznym

Kategoria: Aktualności

W sobotę 30 listopada PGE Narodowy po raz siódmy oficjalnie zamienił się w krainę zimowej rozrywki. Podczas inauguracji organizatorzy ogłosili plan dostępnych atrakcji na najbliższy sezon, opowiedzieli o największych planowanych wydarzeniach tegorocznej edycji, a także przedstawili partnera strategicznego - markę E.Wedel. W dniu otwarcia warszawiacy mogli podziwiać m.in. uroczystą iluminację świątecznej choinki. Relację video można obejrzeć na fanpage’u FB Radia Zet, który jest patronem medialnym wydarzenia.

Zimowy Narodowy gotowy na zimę 2019/2020 E.Wedel partnerem strategicznym

Zimowe Miasteczko już otwarte

Na odwiedzających czekają przede wszystkim dwa duże lodowiska, Lodowisko E.Wedel oraz lodowisko A, na którym w piątkowe i sobotnie wieczory, odbywać się będzie impreza muzyczna, której towarzyszyć będą liczne konkursy. Niesamowitą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych będzie również 12-metrowa Górka Lodowa E.Wedel przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun. Na fanów sportowej rywalizacji czekać będą tory do curlingu, a na kochających jazdę na rolkach, deskorolkach i longboardach, największy w stolicy kryty skatepark. Ten ostatni, zlokalizowany jest na parkingu PGE Narodowego na poziomie -4 oraz ma także dodatkową przestrzeń na poziomie -2, przeznaczoną do prowadzenia warsztatów.

Strefa Czekolady na Zimowym Narodowym

Tegoroczna Strefa Czekolady przypadnie do gustu fanom słodkich codziennych przyjemności oraz gier i zabaw. W dniu otwarcia główną atrakcją oferowaną przez E.Wedel była pyszna wedlowska gorąca czekolada, a już od 9 grudnia marka zaprasza mieszkańców Warszawy i okolic do uczestnictwa w grach i zabawach, takich jak Czekoladowe Puzzle lub Czekoladowy Quiz, które uprzyjemnią czas spędzony w Zimowym Miasteczku. Dodatkowo w grudniu w Strefie Czekolady wyeksponowana będzie imponująca rzeźba przygotowana przez Maestro Czekolady Janusza Profusa oraz Mistrzynię Czekolady Joannę Profus z 56 kg czekolady E.Wedel!

Przyjemne Poniedziałki

Partner strategiczny tegorocznej edycji Zimowego Narodowego wprowadzi jeszcze jedną atrakcję, tzw. Przyjemne Poniedziałki z marką E.Wedel. W każdy poniedziałek począwszy od 9 grudnia wystarczy przedstawić przy kasie paragon na dowolne zakupy produktów E.Wedel na kwotę 15 zł, aby otrzymać darmową wejściówkę do Zimowego Miasteczka.

Zima z Wedlem

Wyjątkowe atrakcje oferowana przez E.Wedel na Zimowym Narodowym to początek Zimy
z Wedlem, cyklu akcji, które odbywać się będą w Polsce w grudniu oraz w okresie ferii zimowych, aż do końca lutego 2020. Już wkrótce marka ogłosi więcej szczegółów związanych z tym projektem.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ