14 lutego 2020

W walentynki powiedz to z HARIBO!

Kategoria: Aktualności

14 lutego to dzień św. Walentego. Popularnym zwyczajem z okazji walentynek jest wysyłanie sobie przez zakochanych okolicznościowych kartek oraz obdarowywanie się drobnymi prezentami.

Sam wiesz za co…

Marka HARIBO wprowadziła na rynek wyjątkową edycję kultowych żelek. Na specjalnych opakowaniach Złotych Misiów znajduje się 8 wyjątkowych dedykacji. Pozwolą one w nietypowy i miły sposób okazać sympatię, przyjaźń czy miłość, wywołując radość i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Z okazji walentynek, Złote Misie z dedykacją pozwolą przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość, np. Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia! Żelki Haribo można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania!

Kultowe Misie

Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Od lat postrzegane są jako synonim żelek i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dedykacje na opakowaniach Złotych Misiów HARIBO stanowią wyróżnik marki na rynku. Unikalna dedykacja na opakowaniu zachęca do dzielenia się Złotymi Misiami HARIBO, sprawiając, że stają się miłym upominkiem niezależnie od okazji.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ