14 lutego 2020

Leszek ujawnia zimową niespodziankę - czas przełamać lody w Czarna Góra Resort!

Kategoria: Aktualności

Niektóre spotkania zaczynają się dosyć chłodno, szczególnie te w zimowych kurortach. Dlatego już 16 lutego spotykamy się na zimowej imprezie Lecha, na której wspólnie z duetem DJ’skim Flirtini przełamiemy lody. Gotowi na białe szaleństwo? Zarezerwujcie czas, widzimy się w Resorcie Czarna Góra!

Leszek ujawnia zimową niespodziankę - czas przełamać lody w Czarna Góra Resort!

Leszek przez cały rok silnie angażuje się w festiwale muzyczne i koncerty polskich artystów. Po letnich aktywacjach przyszedł czas na zimę. Zainspirowany limitowaną edycją puszki, Leszek po raz pierwszy rozkręci imprezę w ośrodku górskim położonym w malowniczym Masywie Śnieżnika w województwie dolnośląskim. Czarna Góra Resort, bo o nim mowa, to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju, prezentujący doskonałą infrastrukturę narciarską i hotelową. 

Czego można spodziewać się na miejscu oprócz charakterystycznych dla zimy rozrywek? Masy atrakcji! O dobrą zabawę przy wyselekcjonowanej muzyce zadba duet Flirtini, który gra na największych festiwalach i scenach klubowych w całej Polsce, bijąc często rekordy frekwencyjne. Ment XXL oraz Jedynak grają nieprzerwanie od 8 lat, promując współczesną muzykę miejską. A teraz nadszedł czas, aby pojawili się również w Czarna Góra Resort i zarazili fanów Leszka imprezowym klimatem. Już 16 lutego o godzinie 17:00 Flirtini wejdą na zimową scenę Leszka, żeby pomóc aktywnym urlopowiczom przełamać lody. Na miejscu oprócz muzycznego szaleństwa, każdy będzie mógł zgarnąć pamiątkę z wydarzenia, w postaci oryginalnego zdjęcia z naklejkami Leszka. 

Impreza realizowana jest w ramach akcji „Leszek na Zimę”, która stanowi kolejną odsłonę corocznych działań marki. W tym roku Lech Premium Kompanii Piwowarskiej oprócz muzycznej niespodzianki na stoku, przygotował limitowaną edycję puszek, wyróżniających się dynamicznym designem. W ramach działań promujących Leszek przygotował spot telewizyjny, zrealizował kampanie OOH w południowej Polsce,  a w obszarze PR i digital nawiązał również współpracę z influencerami.

 Do zobaczenia w Czarna Góra Resort (Sienna 11, Stronie Śląskie). Widzimy się na miejscu!

źródło: kp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ