06 marca 2020

DESPERADOS. KAŻDY MA PRAWO DO IMPREZY!

Kategoria: Aktualności

Nową reklamę Desperadosa można już oglądać w telewizji i Internecie. Energetyczny i pełen pozytywnych wibracji spot odzwierciedla charakter marki, która każdego wprowadzi
w imprezowy nastrój.

DESPERADOS. KAŻDY MA PRAWO DO IMPREZY!

Desperados to ulubione imprezowe piwo Polaków o ugruntowanej pozycji. Fani marki od lat bawią się z nim na domówkach, w klubach i plenerze, na większych i mniejszych spotkaniach towarzyskich.

„We are the party” mówi Desperados i daje temu wyraz w najnowszym spocie wizerunkowym marki. 30 sekundowa reklama udowadnia, że impreza jest w każdym i wszystko może stać się imprezą. Niezależnie od tego kim jesteś, gdzie jesteś i w jakiej sytuacji, z Desperadosem włączasz spontan i wchodzisz w pozytywne vibe.

- Siłą marki Desperados jest to, że nieustanie podąża za konsumentami. Jako najbardziej imprezowe piwo, towarzyszy dziś ludziom w różnym wieku, ale też w różnych okolicznościach. Bo samo słowo „impreza” ma teraz dużo szerszą definicję – mówi Anna Owczarska, brand manager Desperadosa w Grupie Żywiec. - W nowym spocie reklamowym marki przypominamy, że każdemu z nas należy się impreza. W takim wydaniu, jakie nam pasuje.

Reklamę Desperadosa można teraz oglądać we wszystkich ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych oraz w Internecie.

Za działania ATL odpowiedzialna jest agencja LVOV. Komunikację digital i w mediach społecznościowych dla marki Desperados prowadzi agencja VMLY&R. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ