Partner serwisu
24 kwietnia 2020

Bezpieczna rozrywka online z Kubusiem

Kategoria: Przetwórstwo i napoje

Bo to nie wszystko jedno, co robi w sieci Twoje dziecko! Kubuś o tym wie i w czasie, gdy należy pozostać w domu, proponuje rodzicom dedykowane najmłodszym aktywności, które oprócz tego, że angażują dziecko, to uczą poprzez zabawę.

Bezpieczna rozrywka online z Kubusiem

W Bezpiecznej Strefie Kubusia znaleźć można filmy zachęcające do ruchu, gry i bajki edukacyjne, a także audiobooki z bajkami przygotowane we współpracy ze Storytel, czytane m.in. przez Cezarego Pazurę czy Wiktora Zborowskiego. Bezpieczną Strefę promują jedni z najpopularniejszych influencerów parentingowych na Instagramie, w Stories i na Youtube. Trwa również kampania na Facebooku i kampania display w serwisach parentingowych.


Wśród influencerów rekomendujących Bezpieczną Strefę znaleźli się tacy jak Bakusiowo.pl, mamowymi, SuperStylerblog czy Cornelliaas. Wśród nich są również ojcowie – Podziarany Tata. Pokazują oni, jak radzą sobie z obecną sytuacją w domu z dziećmi, gdzie jedną z inspiracji, jakie rekomendują, jest właśnie korzystanie z bezpiecznych treści w Strefie Kubusia.


Każdy z twórców ma swój sposób na to, jak zająć dziecko. Niektórzy rekomendują słuchanie wybranego z 55 audiobooków z bajkami, które Kubuś stworzył we współpracy ze Storytel. Inni pokazują, jak ich dziecko ćwiczy z Kubusiem do jednego z niemal 20 filmów w sekcji „RUSZ SIĘ”. Jeszcze inni dzielą się tym, jak ich dziecko uczy się programować, czy ćwiczy pamięć w grach edukacyjnych z sekcji „GRAJ”. Niektórzy pokazują też skąd czerpać podstawowe informacje na temat higieny, nauki liczenia czy pór roku razem z Kubusiowymi – wybierając bajki w sekcji OGLĄDAJ.


Najważniejsze jednak dla wszystkich rodziców jest to, że w Bezpiecznej Strefie znajdują się bezpieczne treści, wybrane specjalnie dla ich dzieci. Wszystkie są bezpłatne i bez reklam. Można je przeglądać na komputerach, tabletach i smartfonach, a bezpieczeństwo wszystkich treści potwierdza Kubuś, firmując całość swoją łapką.


Bezpieczną Strefę Kubusia można znaleźć na: www.kubus.pl

 

źródło: informacja prasowa
Tagi: sok, napój, Kubuś
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ