Partner serwisu
29 kwietnia 2020

Zadbaj o jelita. Wypróbuj nowy jogurt Activia BIO

Kategoria: Aktualności

Produkty BIO cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Wiele osób podczas zakupów czyta składy produktów i stara się podchodzić do kwestii odżywiania z większą świadomością. Właśnie dlatego marka Activia postanowiła wprowadzić nowe warianty BIO. Miłośnicy jogurtu z miliardami jogurtowych bakterii probiotycznych w składzie od teraz będą mogli sięgać także po ekologiczną wersję w trzech wariantach smakowych: naturalnym, truskawka z nutą bazylii oraz jagoda z nutą kwiatu bzu.

Zadbaj o jelita. Wypróbuj nowy jogurt Activia BIO

W zgodzie z naturą
Mianem żywności BIO określa się produkty wytwarzane bez antybiotyków, dodatków do żywności czy regulatorów wzrostu. Doskonale wpisuje się ono w nurt well-being, polegający na świadomym dbaniu o swoje ciało i duszę. Activia BIO pomaga w tym nie tylko dzięki ekologicznym składnikom, ale również ziołom i jogurtowym  bakteriom probiotycznym*. Na czym polega fenomen tego połączenia?


Więcej niż jogurt
Probiotyki pełnią niezwykle ważną funkcję: wspierają funkcjonowanie jelit i pomagają zachować właściwą mikroflorę bakteryjną. Nowa Activia BIO oprócz jogurtowych bakterii probiotycznych zawiera także aromatyczne zioła, które dodają produktom nowych, wyjątkowych smaków. Jogurt truskawkowy został wzbogacony o nutę bazylii, a wariant jagodowy połączono z nutą kwiatu bzu. Activia BIO dostępna jest także w wersji o smaku naturalnym.

 

W trosce o swój organizm
Jedzenie żywności z funkcjonalnymi benefitami jest istotne, jednak warto pamiętać, że powinno być ono częścią urozmaiconej, odpowiednio zbilansowanej diety. W trosce o swój organizm należy nie tylko zdrowo się odżywiać, ale również zadbać o aktywność. Nie muszą być to ciężkie treningi - częste spacery, pływanie czy joga w zupełności wystarczą! Równie istotna jest optymalna ilość czasu poświęcona na relaks. Mając na uwadze swoje zdrowie, trzeba o tym pamiętać!

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ