Partner serwisu
12 maja 2020

Auchan oferuje najszerszy wybór środków ochrony osobistej

Kategoria: Aktualności

Auchan Retail Polska przywiązuje najwyższą wagę do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, podejmując działania wspierające klientów w trudnym czasie epidemii koronawirusa. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się w tym okresie potrzeby kupujących, sieć rozszerzyła ofertę, niezbędnych w tym momencie, produktów ochrony osobistej. Auchan posiada największy wybór środków ochrony osobistej na polskim rynku. Na półkach sklepowych sieci znajdziemy blisko 75 artykułów, w tym płyny, żele i mydła antybakteryjne, środki antybakteryjne do powierzchni i do prania, maseczki oraz przyłbice.

Auchan oferuje najszerszy wybór środków  ochrony osobistej

Produkty ochrony osobistej można kupić we wszystkich sklepach sieci Auchan. Cały asortyment wyłożony jest w jednym miejscu, w dedykowanej alejce w każdym sklepie. Produkty są dobrze oznaczone i widoczne, co bardzo ułatwia konsumentom zakupy. Klienci mają do wyboru 26 rodzajów płynów i żeli antybakteryjnych do rąk, 14 rodzajów mydeł antybakteryjnych, 7 rodzajów środków antybakteryjnych do powierzchni i 4 do prania, a także 16 rodzajów maseczek, w tym 13 wielorazowego użytku, 2 rodzaje jednorazowych oraz przyłbicę.


Kupujący będą mogli zapoznać się z ofertą maseczek w specjalnie przygotowanej gazetce informacyjnej dostępnej od 12 maja br. Oprócz  zdjęć wszystkich rodzajów maseczek i ich cen znajdą się tam również porady, jak je prawidłowo założyć i zdjąć z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.


Auchan jest siecią znaną i docenianą ze względu na niskie ceny. Znajduje to wyraz w wielu  niezależnych rankingach cenowych. Także środki ochrony osobistej dostępne w sieci Auchan wyróżnia konkurencyjna cena oraz najwyższa jakość.


Na początku maja rozpoczął się drugi etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią. Możemy wychodzić na spacery, robić zakupy w otwartych galeriach handlowych. Jednak w dalszym ciągu musimy przestrzegać  zasad, które przyczynią się do ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa. To przede wszystkim obowiązek noszenia maseczek, czy używania środków antybakteryjnych. Oferując szeroki wybór tych produktów wspieramy klientów Auchan w dbaniu o zdrowie swoje i innych – mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.  


W obecnej sytuacji epidemiologicznej Auchan Retail Polska nieustannie podejmuje liczne działania gwarantujące płynność sprzedaży i bezpieczne warunki zakupów, tak ważne w okresie trwającej epidemii. Sieć wprowadza także nowe usługi, dzięki którym klienci mogą kupić w korzystnych cenach wszystko co niezbędne, także pozostając w domu i ograniczając kontakty z innymi do minimum.
Te kompleksowe działania Auchan organizowane są pod wspólnym hasłem: #wspieramyWas.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ