Partner serwisu
13 maja 2020

Tymbark – naturalnie do posiłku

Kategoria: Aktualności

Niezależnie od tego, jakie potrawy przygotujemy, Tymbark ze wszystkimi komponuje się doskonale. Bo pasuje – naturalnie do posiłku. I smakuje – do wszystkiego. Nowy spot marki przedstawia różne dania w kompozycji z dużym, familijnym opakowaniem napoju owocowego – każde zestawienie wygląda dobrze, bo do wszystkich pasuje Tymbark. Kampanii telewizyjnej towarzyszą dodatkowe jej odsłony w social mediach i bankomatach.

Tymbark – naturalnie do posiłku

Uniwersalność i ponadczasowy smak napojów Tymbark podkreśla kampania zrealizowana w formie rotujących zdjęć zastawionych stołów. Rodzinny obiad, wieczór z domową pizzą, popołudnie z grillem – możliwości jest wiele. Każdy z nas je inne dania, w różny sposób. Łączy nas to, że cenimy ich bogaty smak i lubimy smakowite dodatki. Niezmiennym elementem każdego posiłku jest duże, rodzinne 2-litrowe opakowanie Tymbarku. W jego towarzystwie wszystko smakuje lepiej.


W kampanii nie bez przyczyny pojawił się jeden z kultowych smaków. Jabłko-wiśnia to wariant łączący tradycyjne owoce, niezmiennie popularny i od lat kojarzony z Tymbarkiem. Spot podkreśla także fakt, że Tymbark to polska marka, niezmiennie kojarzona ze swoją lokalnością, pomimo światowego zasięgu.


Powstały i emitowany w czasie trwających obostrzeń i nietypowej sytuacji społecznej spot ma zaakcentować, że niezależnie od warunków, warto cieszyć się wspólnymi posiłkami i czasem spędzanym z bliskimi.  Siłą kampanii jest jej szeroki zasięg – emitowana jest na około 60 ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych.

 

źródło: informacja prasowa
Tagi: sok, Tymbark
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ