Partner serwisu
18 maja 2020

Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali

Kategoria: Aktualności

Firma Atlanta Poland - właściciel marki Bakal, która jest wiodącym producentem bakalii i zdrowych przekąsek, wsparł Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Swoją pomoc przekazał również do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Łącznie personel medyczny dwóch placówek otrzymał 5000 maseczek i 800 litrów płynu dezynfekującego.

Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali

Firma Atlanta pochodzi z Gdańska, natomiast we Włocławku ma swoją drugą siedzibę oraz zakład konfekcyjny. Przedsiębiorstwo pragnie okazać wsparcie i szacunek lokalnej społeczności. Dlatego też zdecydowało się na pomoc placówkom tych miast. Produkty pomocowe zostały dostarczone do szpitali w zeszłym tygodniu.

 

Mamy świadomość, jak trudny jest obecny okres dla służby zdrowia. Z problemami zmagają się nie tylko szpitale zakaźne, ale również placówki przyjmujące pacjentów z innymi schorzeniami. Koronawirus wymógł więc na wszystkich podwyższone standardy sanitarne. Jesteśmy po rozmowach z jednostkami administracyjnymi szpitali - wiemy, że najbardziej potrzebnymi produktami są obecnie maseczki i płyny dezynfekujące. To właśnie te produkty przekażemy do szpital w Gdańsku i we Włocławku

- komentuje Piotr Bieliński, prezes Atlanta Poland.


Bakal to firma z ponad dwudziestodziewięcioletnim doświadczeniem, mająca w swej ofercie zdrowe przekąski, naturalne batony, orzechy i suszone owoce. W asortymencie znajduje się również specjalna linia BIO, mąka z orzeszków arachidowych oraz mix 4 ziaren do wypiekania chleba.

źródło: informacja prasowa
Tagi: Bakal
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ