Partner serwisu
19 maja 2020

Wawel przedłuża Dzień Dobrych Uczynków

Kategoria: Aktualności

19 maja, czyli Dzień Dobrych Uczynków, od lat jest okazją do bezinteresownego pomagania i czynienia dobra. Do inicjatywy kolejny już raz przyłącza się firma Wawel. Całkowity zysk ze sprzedaży specjalnego, okazyjnego zestawu słodyczy, dostępnego w sklepie internetowym firmy zostanie przekazany na rzecz służby zdrowia.

Wawel przedłuża Dzień Dobrych Uczynków

W serwisie slodkiwawel.pl od 18 maja do końca czerwca dostępny jest „Dobry Zestaw” siedmiu produktów, w skład którego wchodzą m.in. czekolady, galaretki malinowe i Królewskie Mleczko oraz cenione od lat czekoladki nadziewane Malaga i galaretki Mieszanka Krakowska. Cały zestaw kosztuje 73 złote, a zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z koronawirusem.
Inicjatywa firmy nie jest pierwszym gestem pomocy dla szpitali. „W ramach podziękowania dla lekarek i lekarzy, pielęgniarek oraz wszystkich zaangażowanych na co dzień w niesienie pomocy potrzebującym, przekazaliśmy łącznie już ponad tonę słodyczy” – mówi Sylwia Warnecka z Fundacji Wawel z Rodziną. „To, by w Dniu Dobrych Uczynków skupić się na wsparciu szpitali, było więc naturalną decyzją” - dodaje.


By przyłączyć się do inicjatywy, wystarczy kupić „Dobry Zestaw” na stronie slodkiwawel.pl. Dostawa jest darmowa – podobnie jak wszystkie zakupy w serwisie powyżej 49 złotych.


Dzień Dobrych Uczynków obchodzony jest w firmie Wawel już od kilku lat.  Poprzednie edycje skierowane były do mieszkańców Krakowa i organizowane wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ