Partner serwisu
01 czerwca 2020

Kotlin i Piotr Cyrwus przypominają: Myj rączki!

Kategoria: Aktualności

Kotlin przypomina, jak odpowiedzialnie przygotować posiłki. Bohater kampanii marki w social mediach – Piotr Cyrwus, w pierwszym z serii spotów przypomina, że przed grillowaniem należy dokładnie umyć ręce. To kontynuacja komunikacji „Kotlin. Zmienia jedzenie na dobre”.

Kotlin i Piotr Cyrwus przypominają: Myj rączki!

Kotlin w dobie epidemii przypomina o ważnych zasadach. Trzy krótkie epizody w konwencji filmów publikowanych przez YouTuberów to instruktaże promujące ważne przesłanie. Przypominają o tym, by dokładnie „myć rączki” przed każdym posiłkiem. Kotlin oczywiście robi to w swoim stylu – komunikacja jest przygotowana z humorem i na luzie. Do kampanii marka zaprosiła Piotra Cyrwusa, który w pierwszym odcinku serii prezentuje, jak bezpiecznie grillować w czasie epidemii. W asyście psa Bolka aktor przyrządza z keczupem Kotlin różne potrawy – na początek to kiełbasa z grilla, a spodziewać się możemy także relacji z przygotowania pizzy, czy tostów.
Kolejne odcinki będą emitowane co około tydzień na YouTube oraz na Facebooku marki Kotlin. Towarzyszą im krótkie formaty InstaStories promujące każdy z nich oraz seria “Reaction GIFs”, za pomocą których marka będzie się komunikować na Facebooku.
Komunikacja w social mediach to element kampanii Kotlina pod hasłem „Kotlin. Zmienia jedzenie na lepsze”. Hasło „Nie ma, że nie” spaja przekaz w różnych kanałach i podkreśla, że z ketchupem Kotlin wszystko smakuje lepiej.

 

źródło: informacja prasowa
Tagi: kotlin
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ