Partner serwisu
08 lipca 2020

Puszki od CANPACK z fabryki w Bydgoszczy w kampanii marki Specjal „Wspieramy Nasz Region”

Kategoria: Aktualności

Od blisko 20 lat należąca do CANPACK Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy produkuje puszki dla Specjala. Największa marka regionalna piwa na Północy Polski właśnie odświeżyła szatę graficzną puszek, aby jeszcze bardziej podkreślić swój silny związek z regionem.

 

Puszki od CANPACK z fabryki w Bydgoszczy w kampanii marki Specjal „Wspieramy Nasz Region”

Specjal, największa regionalna marka piwa na Północy Polski, rozpoczęła kampanię wizerunkową, podkreślającą swój silny związek
z regionem. Ważnym elementem kampanii „Wspieramy Nasz Region” jest odświeżenie szaty graficznej opakowań, w tym puszek aluminiowych, które nieprzerwanie od 20 lat dostarcza do Browaru w Elblągu należąca do Grupy CANPACK Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy.

„Jesteśmy dumni, że jako marka regionalna nie tylko warzymy nasze piwo w sercu regionu, ale kiedy jest taka możliwość, wybieramy regionalne surowce i dostawców. Tym bardziej cieszymy się, że nasza współpraca z FPN Bydgoszcz trwa nieprzerwanie od niemal 20 lat.” – podkreśla Barbara Rychel, zarządzająca marką Specjal. „Specjal od lat towarzyszy mieszkańcom Północy, czerpiąc dumę ze swojego pochodzenia. Odświeżony projekt puszki jeszcze lepiej oddaje silną więź marki z miejscem, z którego pochodzi.”

 


„Jako firma o lokalnych korzeniach, wsłuchujemy się i odpowiadamy na potrzeby lokalnych marek. Współpracujemy i wzrastamy razem z naszymi klientami.” – powiedział Lesław Mika, Group Sales Director  w Grupie CANPACK. „Browar w Elblągu był jednym z pierwszych klientów FPN Bydgoszcz. Od początku produkowaliśmy i, co najważniejsze, nadal produkujemy puszki Specjala – teraz w nowej szacie graficznej.” – dodaje.


Na nowej puszce Specjala znalazły się ikony informujące o regionalnym pochodzeniu marki: Browar z regionu, Słodownia z regionu, Jęczmień z regionu, Puszka z regionu, Drukarnia z regionu.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ