Partner serwisu
08 lipca 2020

„Złap bzika na punkcie wody” – Minionki na etykietach wody niegazowanej Żywiec Zdrój

Kategoria: Aktualności

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek produkty z etykietami przedstawiającymi Minionki. Niesforni bohaterowie kultowej serii znaleźli się na etykietach wody niegazowanej o pojemności 500 ml. Działania promocyjne pod hasłem „Złap bzika na punkcie wody” prowadzone są w punktach sprzedaży od czerwca br.

„Złap bzika na punkcie wody” –  Minionki na etykietach wody niegazowanej Żywiec Zdrój

Butelki z nowymi etykietami, oprócz wyróżniającej grafiki z psotnymi Minionkami, są również bardzo praktyczne. Sportowa zakrętka w formie tzw. dziubka zapewnia dziecku większą wygodę użytkowania i picia – zarówno w domu, jak i na spacerach, wycieczkach czy podczas zajęć sportowych.


Zgodnie ze swoją misją, Żywiec Zdrój od lat zachęca Polaków do tego, by pili więcej wody. Szczególną wagę marka przykłada do kształtowania zdrowych nawyków w zakresie nawodnienia wśród najmłodszych. W ramach realizowanego od 11 lat programu „Mamo, tato, wolę wodę” edukuje dzieci, podkreślając znaczenie wody w codziennej diecie i w przyrodzie. Ważnym elementem prowadzonych działań jest również troska o naturę oraz edukacja ekologiczna.


Produkty  z etykietami przedstawiającymi Minionki, podobnie jak wszystkie opakowania z portfolio Żywiec Zdrój, w całości nadają się do recyklingu. Również i w tym wypadku etykieta stała się narzędziem do promowania właściwych nawyków w zakresie segregacji odpadów i recyklingu. Język komunikacji został dopasowany do najmłodszej grupy konsumentów, po to by zachęcać ich do podejmowania właściwych wyborów oraz budować wśród nich świadomość ekologiczną.


Woda niegazowana Żywiec Zdrój z opakowaniami przedstawiającymi Minionki  dostępna jest w szerokiej dystrybucji od czerwca br. Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 1,89 zł.


Działania promocyjne prowadzone są w punktach sprzedaży pod hasłem „Złap bzika na punkcie wody”. Projekt etykiet oraz materiały wizualne przygotowała agencja NAV.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ