Partner serwisu
15 lipca 2020

Produkty Grupy Maspex będzie można kupić na Allegro

Kategoria: Aktualności

Sprzedaż internetowa wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnie miesiące przekonały do zakupów online także tych konsumentów, którzy wcześniej z nich nie korzystali. Mogą być one skutecznym sposobem na wygodne i szybkie uzupełnienie domowych zapasów. By sprostać potrzebom wszystkich, którzy chcą kupować zdalnie produkty marek Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, DrWitt, Tiger, DecoMorreno, Puchatek, Cremona i Ekland – uruchomiono Strefę Partnera Maspex na Allegro. Dzięki temu zamówienia mogą być dostarczane w każdy region Polski.

Produkty Grupy Maspex będzie można kupić na Allegro

Aktualna sytuacja w kraju i na świecie przyczyniła się do wzrostu zainteresowania internetowym kanałem sprzedaży. Sklepy internetowe, platformy zakupowe oraz wszelkiego rodzaju opcje dostaw, click and collect otrzymały szansę na dotarcie do nowych użytkowników. Konsumenci zmienili nawyki zakupowe i zaczęli częściej przez internet zamawiać również produkty spożywcze.


W odpowiedzi na potrzeby rynku powstała Strefa Partnera Maspex na Allegro. Na początek dostępnych w niej jest około 250 produktów marek Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, DrWitt, Tiger, DecoMorreno, Puchatek, Cremona i Ekland. Oferta będzie jednak systematycznie poszerzana i docelowo znajdą się w niej wszystkie produkty dostępne na polskim rynku.


Dzięki możliwościom, jakie stwarza Allegro, produkty mogą być wysyłane w każdy region Polski, a dzięki szerokiemu portfolio sklepu Maspex, nabywcy mogą zapełnić jeden koszyk produktami z wielu kategorii – od śniadania do kolacji.
Zapraszamy do zakupów na: https://allegro.pl/uzytkownik/MaspexWadowice

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ