Partner serwisu
29 września 2020

ZADBAJ O RÓWNOWAGĘ ORGANIZMU - WODA ALKALICZNA Z GŁĘBIN W OFERCIE LIDLA

Kategoria: Aktualności

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa zdrowej i zbilansowanej diety. Z myślą o fanach zdrowego stylu życia, Lidl Polska rozszerza ofertę o naturalnie alkaliczną wodę mineralną ALCALIA o wysokim, zasadowym pH na poziomie aż 9,36. Już od wtorku, 29 września, we wszystkich sklepach sieci będziemy mogli znaleźć wodę ALCALIA, wydobywaną ze źródła w krystalicznie czystych górach, aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi.

ZADBAJ O RÓWNOWAGĘ ORGANIZMU - WODA ALKALICZNA Z GŁĘBIN W OFERCIE LIDLA

Równowaga kwasowo-zasadowa jest niezwykle istotna dla zdrowia naszego organizmu. Już od wtorku, 29 września, Lidl rozszerza swoją stałą ofertę o wysoko zasadową wodę mineralną ALCALIA. Jej wysoki pH 9,36 sprawia, że jest naturalnie alkaliczna, dzięki czemu niezwykle pozytywnie wpływa na nasz organizm, dbając o jego prawidłowe funkcjonowanie. Pomoże nam również w wyjątkowy sposób utrzymać zdrową i zbilansowaną dietę, a w konsekwencji – dobrą kondycję skóry i smukłą sylwetkę. Co ciekawe, źródło, z którego jest wydobywana znajduje się w krystalicznie czystych górach aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. To jedno z najgłębiej położonych źródeł w Europie!


Dzięki unikatowej głębokości źródła, woda ALCALIA naturalnie charakteryzuje się wyjątkową strukturą cząsteczkową i wysokim pH 9,36 wody alkalicznej, dzięki czemu wyjątkowo dobrze nawadnia i reguluje nasz organizm.


Fanów wody alkalicznej z pewnością ucieszy również niezwykle atrakcyjna cena. W sklepach Lidl za butelkę ALCALIA o pojemności 0,5 l zapłacimy 1,99 zł, a za butelkę 1,5 l – 3,99 zł.


Woda marki ALCALIA to nowość na polskim rynku. Premiera jej odbędzie się we wtorek, 29 września, w sklepach Lidl Polska. Od tego dnia klienci będą mogli znaleźć ją w stałej ofercie sieci. Do końca roku dostępna będzie wyłącznie w sklepach Lidl Polska.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ