Partner serwisu
23 października 2020

Nowość OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym z mocnym wsparciem digital

Kategoria: Aktualności

Nowość w ofercie OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym – od 22 października wspierane będą kampanią digital oraz działaniami w social media. Intensywna komunikacja ma na celu promocję produktów oraz edukację w zakresie ich niezwykłych właściwości. Na potrzeby akcji powstała także dedykowana strona WWW, na której znaleźć można cenne informacje na temat Koktajli, określanych jako „cud natury z Piątnicy”.

Nowość OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym  z mocnym wsparciem digital

Produkty OSM Piątnica od wielu lat cieszą się zaufaniem konsumentów, którzy doceniają ich wysoką jakość i prosty, czysty skład.  
Koktajle z białkiem serwatkowym to zupełnie nowa kategoria produktów na rynku, wprowadzona do oferty OSM Piątnica wiosną br. Piątnica, jako jedyny producent w Polsce, wykorzystuje w Koktajlach świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. Dodatek starannie dobranych owoców sprawia, że Koktajle są unikalną przekąską – wyjątkowo smaczną, a jednocześnie naturalną, zdrową i odżywczą.


Koktajle z białkiem serwatkowym to nowość, która dzięki wyjątkowym właściwościom, rozpoznawalnej marce oraz intensywnej kampanii promocyjnej będzie poszukiwana przez konsumentów. Warto więc już teraz zadbać  o zapewnienie ich dostępności i widoczności na półce.

Piątnica – marka, która sprzedaje!

OSM Piątnica to najsilniejsza marka nabiałowa na polskim rynku. Spółdzielnia ma w swojej ofercie szeroki asortyment produktów mleczarskich, które zyskały ogromną popularność i zaufanie konsumentów. Piątnica nieustannie śledzi trendy, rozwija portfolio i oferuje nowości. Koktajle z białkiem serwatkowym to propozycja, która doskonale wpisuje się w półkę produktów nabiałowych do picia. Dzięki poręcznej butelce, koktajle odpowiadają na potrzeby konsumentów poszukujących pełnowartościowych i wspierających aktywny tryb życia przekąsek „on the go” –łączących wygodę spożycia ze zdrowym składem.
Silna i rozpoznawalna marka, jaką jest OSM Piątnica, gwarantuje sukces sprzedażowy i rotację produktów na półce. Jest to bardzo istotne w przypadku nowości rynkowych. Konsumenci chętniej sięgają bowiem po produkty marki, której ufają.

Cud natury – z Piątnicy, no bo skąd
Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy to nowość na rynku. Dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów białka serwatkowego. Jest go w mleku tak mało, że aby uzyskać 250 ml koktajlu, potrzeba aż 40 litrów mleka. Białko serwatkowe to prawdziwy cud natury!

Koktajle z białkiem serwatkowym wyróżniają się naturalnym, prostym składem – bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Nie zawierają laktozy ani glutenu, przez co są lekkostrawne i dobre dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.


Wsparcie digital
OSM Piątnica wspiera Koktajle działaniami w internecie. Prowadzona jest intensywna kampania display, na największych portalach pojawią się artykuły, których celem jest budowanie rozpoznawalności produktu oraz edukacja w zakresie właściwości i niezwykłych zalet głównego składnika Koktajli – białka serwatkowego.
W ramach kampanii, we współpracy z dietetyczką Sylwią Leszczyńską, przygotowana została dedykowana strona www.cudnatury.piatnica.pl z informacjami na temat Koktajli. Planowane są także działania z influencerami oraz współpraca z Agnieszką Mielczarek, dietetyczką prowadzącą kanał „Jedz Inaczej” na YouTube'ie.
OSM Piątnica planuje także wsparcie produktów w punktach sprzedaży poprzez promocje cenowe oraz obecność w gazetkach handlowych.  

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ